Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
POE15V/24V Wyjście Mini UPS 12V Czarny Kolor Nieprzerwany zasilacz 10400mah 20000mah
| Nazwa produktu: | POE15V/24V Wyjście Mini UPS 12V Czarny Kolor Nieprzerwany zasilacz 10400mah 20000mah |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
Wyposażenie 10400MAH MINI W czarnym 10400mah
| Nazwa produktu: | Zasilacz UPS 10400MAH MINI UPS |
|---|---|
| Częste pytania: | Minimalna ilość zamówienia to 20 zestawów, czas dostawy to 7–14 dni roboczych, akceptowane warunki p |
| Gwarancja: | 1 rok |
UPS prądu stałego 12v 14000mah 20000mah Mini-Ups dla sieci Wi-Fi Router
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Rodzaj: | Zasilacz prądu stałego |
| Moc wyjściowa: | 26 W/52 W |
Zapewnienie zasilania mini UPS z napędem 8000-48000mah
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Rodzaj: | MiniUPS DC |
| Moc wyjściowa: | 60 W |
8000-20000mah Mini Ups Backup baterii dla routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
Mini UPS 5v 9v 12v Wyjście 1a 2a UPS Internetowy Pojemność baterii 2600mAh*4
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność baterii 2: | Wyrobek o pojemności: |
0.4KG Moc wyjściowa 52W Przenośny mini UPS Internet dla przenośnej mocy
| Produkt przyszedł: | Internet UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
Moc wyjściowa 26W/52W 12v Mini UPS dla routerów o dużej pojemności przechowywania 8000-20000mAh
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Moc wyjściowa (maks.): | 26 W/52 W |
| Kompaktowa konstrukcja: | Mały i przenośny, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań i jest łatwy w instalacji |
Przenośny Mini UPS do routera Wi-Fi Mini DC UPS 5 V 9 V 12 V Bateria zapasowa
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Ochrona: | Nadprądowe |
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
18w/36w Prąd wyjściowy Mini Ups 5v 9v 12v Dla routera Wi-Fi 1-8A Prąd wyjściowy
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | Modem, kamera telewizji przemysłowej ip, router, przełącznik, poe, sieć |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |


