Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
Mini UPS 12V moc wyjściowa 24W dla routerów Wi-Fi Mini Ups 12v 5v 9v
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Temperatura pracy: | -10°C -40°C |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Zasilanie awaryjne Pojemność baterii Mini UPS Do routera Wi-Fi 0,4 KG
| Nazwa produktu: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Zasilanie awaryjne Pojemność baterii Mini UPS Do routera Wi-Fi 0,4 KG |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wi-Fi Router Bms 5v 9v 12v Dc wyjście
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Pojemność: | 10400 mah 20800 mah |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
1A/2A Prąd wyjściowy 19v Mini Ups Do Routera Wi-Fi 18650 Typ baterii litowo-jonowej
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
Wejście 85-265Vac/50-60Hz Mini Ups Dla Routera Wi-Fi 10000mah 20000mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Zastosowanie: | Modem, kamera telewizji przemysłowej ip, router, przełącznik, poe, sieć |
HKIVI Mini Ups Router Portable Ups For Wifi Router Prąd wyjściowy 1-8A
| Waga: | 0,35 kg |
|---|---|
| Ochrona przed przepięciami: | Upewnij się, że Mini UPS zapewnia odpowiednią ochronę przed przesileniami dla podłączonego routera W |
| Prąd wyjściowy: | 1-8A |
Mini UPS 12V 2A 52W 36W Wyjście 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Waga: | 0,4 kg |
| Kategoria produktu: | mini-upy |
10400mAh/8800mAh Mini UPS POE dla routerów i modemów Nieprzerwane zasilanie (UPS)
| Zastosowanie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
|---|---|
| Ochrona: | Nadprądowe itp. |
| Moc wyjściowa Mini UPS: | Zapewnia zasilanie awaryjne standardowych urządzeń poprzez porty wyjściowe prądu stałego (np. 5 V, 9 |
8000mah-20000mah Mini UPS Dla Routera Wi-Fi Mini UPS 12V Kompatybilne Stabilne zasilanie
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
26W moc wyjściowa 12V 2A mini UPS z zasilaniem 20000mah
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| Moc wyjściowa: | 52W 26W 36W 18W |


