Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
Mini UPS Router 12v Wi-Fi Router Ups Wyjście POE15V/24V 26w 52w
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR): | Pomaga utrzymać stabilne napięcie wyjściowe do podłączonych urządzeń, chroniąc je przed uszkodzeniam |
85-265Vac/50-60Hz 12V Wi-Fi Router Poe UPS Mini UPS 12V Modem Router Wi-Fi
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Szeroka kompatybilność: | Kompatybilny z różnymi urządzeniami wymagającymi zasilania 12-woltowego, takimi jak routery, modemy, |
Mini UPS DC 18W 9v Wi-Fi Router UPS z zasilaczem wyjściowym POE
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1~8A |
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah 10400 mah |
110v 220v Wpięcie prądu stałego Mini Ups z POE i pojemnością akumulatora 10400mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah 10400 mah |
| Kluczowe cechy: | Kompaktowa i lekka konstrukcja, automatyczne przełączanie na zasilanie akumulatorowe, zabezpieczenie |
DC Mini Ups 8800mah 9V Router Ups dla routera Wi-Fi Prąd wyjściowy 1A 2A
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Kluczowe cechy: | Kompaktowa i lekka konstrukcja, automatyczne przełączanie na zasilanie akumulatorowe, zabezpieczenie |
| Ogólne zastosowania: | Komputery osobiste, monitory i sprzęt sieciowy dla domów i małych biur, systemy bezpieczeństwa, term |
Zasilacz Mini Ups 110 V 220 V Dc Ups 10400 mAh Bateria litowa 18 W 36 W Wyjście
| Nazwa produktu Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Ogólne zastosowania: | Komputery osobiste, monitory i sprzęt sieciowy dla domów i małych biur, systemy bezpieczeństwa, term |
| Rodzaj produktu: | Zasilacz Mini Ups 110 V 220 V Dc Ups 10400 mAh Bateria litowa 18 W 36 W Wyjście |
Mini UPS POE Wielofunkcyjny Mini DC Ups 10400mah OEM ODM
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV ip, router, przełącznik, POE |
| Często zadawane pytania: | Marka: HKIVI, numery modeli: UPS1018, UPS1036, pochodzenie: Chiny, minimalna ilość zamówienia: 20 ze |
220v 110v wejście Smart Mini Ups akumulator 10000mah z portem Poe 24v 15v
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Zalety wydłużania żywotności baterii: | Nadaje się do zastosowań takich jak sprzęt sieciowy, serwery, sterowanie przemysłowe, automatyka bud |
Mini UPS DC 12v 9v 0.6a Router UPS dla modemu zasilacza 10000mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W/36 W |
| napięcie wejściowe: | 220V 110V |
DC1036P Backup baterii dla Mac Mini Ups 10400mah Nieprzerwane zasilanie
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Ilość/pojemność baterii: | 2200 mAh*4 (bateria litowa 2200 mAh) LUB 2000 mAh*4 (LiFePO4) (wybrano 1800-2600 mAh) |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, łatwy do przenoszenia, duża pojemność, multipleksowane wyjście, silna k |


