Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
Mini UPS 12V 2A 52W 36W Wyjście 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Waga: | 0,4 kg |
| Kategoria produktu: | mini-upy |
Inteligentny mini UPS 5200 mAh do routerów i modemów zwiększa przenośną elektrownię o pojemności 20 000 mAh
| Pojemność akumulatora: | 5200 mah-20000 mah |
|---|---|
| Wnioski: | mini DC UPS dla routera Wi-Fi 20000mah |
| Wymiary: | 196*75*35mm |
Dostosowanie Mini UPS 3A Prąd wyjściowy 20000mah Pojemność UPS Zasilanie
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem,Kamera CCTV,Router |
| Pojemność baterii 2: | 2600 mah*2 |
Mini Dc Ups For Wifi Router 20000mah Smart Mini UPS For Home Z Baterią
| Pojemność baterii 2: | 2600 mah*2 |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje: | Zasilacz bezprzerwowy, Zasilanie awaryjne z baterii, DC 5 V 9 V 12 V UPS, Używaj go podczas ładowani |
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
20000mah Dc Ups Plug-And-Play Idealny do zasilania wirtualnego
| Wnioski: | mini DC UPS dla routera Wi-Fi 20000mah |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 2A/2,5A/3A |
| Aplikacje 2: | Zasilacz zapasowy do routera Wi-Fi |
36W moc wyjściowa Mini UPS dla routerów i modemów
| Moc wyjściowa: | 36w |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 2A/2,5A/3A |
| Aplikacje 2: | Zasilacz zapasowy do routera Wi-Fi |
20000mah Pojemność Smart Mini UPS Do kamer CCTV Ups Power Bank Dostosowywalny
| Pojemność akumulatora: | 5200 mah-20000 mah |
|---|---|
| Wymiary: | 196*75*35mm |
| Kategoria produktu: | Inteligentny miniUPS |
Nieprzerwane zasilanie 4A Opcje prądu wyjściowego Mini UPS DC z mocą wyjściową 36W
| Zaawansowane funkcje: | Funkcja zarządzania siecią, konstrukcja o wysokiej wydajności, interfejs wizualny, rejestracja i ana |
|---|---|
| Kategoria produktu: | Mini UPS-y DC |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed nadmiernym rozładowaniem, ochrona przed zwarciem |
Dostosowany i kompaktowy 196*75*35mm UPS dla routerów 20000mah
| Pojemność akumulatora: | 20000 mAh |
|---|---|
| Uwagi: | Moc wejściowa (zasilacz) musi być większa niż moc wyjściowa (zalecana jest ładowarka o prądzie 4A lu |
| Pojemność baterii 2: | Bateria litowa 2600 mAh |
Akumulator do routerów Wi-Fi Smart Mini UPS 5200mAh Akumulator litowy
| Nazwa produktu: | 20000mAh Smart Mini UPS Do Routera Wi-Fi DC Ups Akumulator 12v |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Funkcja zarządzania siecią, konstrukcja o wysokiej wydajności, interfejs wizualny, rejestracja i ana |
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |


