Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
8000-20000mah Mały zasilacz UPS Zasilanie zapasowe dla modemu i routera
| Nazwa produktu: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Mały Rozmiar 10400mah 18w |
|---|---|
| Wnioski: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Pakowanie i wysyłka: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Zasilanie awaryjne Pojemność baterii Mini UPS Do routera Wi-Fi 0,4 KG
| Nazwa produktu: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Zasilanie awaryjne Pojemność baterii Mini UPS Do routera Wi-Fi 0,4 KG |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
12V UPS dla routerów z Poe 8800mah 10400mah 12000mah
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Zasilanie zapasowe USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Często zadawane pytania: | The brand of this product is HKIVI. Marka tego produktu to HKIVI. The model numbers |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wi-Fi Router Bms 5v 9v 12v Dc wyjście
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Pojemność: | 10400 mah 20800 mah |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Backup Power For Wifi Router
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
Mini UPS 12V moc wyjściowa 24W dla routerów Wi-Fi Mini Ups 12v 5v 9v
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Temperatura pracy: | -10°C -40°C |
Nieprzerwane źródła zasilania 2400 Wh
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Kompaktowa i modułowa konstrukcja: | Nowoczesne systemy UPS są przeznaczone do wydajności przestrzeni |
| Zastosowanie: | AGD |
2400 Wh energii elektrycznej zasilacz UPS z czystą mocą fal sinus
| Moc wyjściowa (maks.): | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Kategoria produktu: | zasilacz UPS |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
Inteligentne ładowanie Żywotność baterii w zasilaczu UPS 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| Ochrona: | Błyskawica |
|---|---|
| Efektywności energetycznej: | Zaawansowane jednostki UPS zawierają operację w trybie ekologicznym |
| Regulacja napięcia: | Wyposażony w automatyczną regulację napięcia (AVR) |


