Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
10400mah 14000mah DC 12v Wi-Fi Ups dla routerów Wi-Fi Moc wyjściowa 26w 52w
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Zastosowanie: | Router, modem, kamera CCTV, sieć |
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
Mini Ups 26w 10400mah 12v DC Mini Ups dla routerów Wi-Fi Nieprzerwane zasilanie
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Waga: | 0,4 kg |
1A/2A Prąd wyjściowy 19v Mini Ups Do Routera Wi-Fi 18650 Typ baterii litowo-jonowej
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
52W nieprzerwany zasilacz prądu stałego 19V Router Ups dla CCTV Wchodzącego napięcia
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Moc wyjściowa: | 52 W |
26W wyjście 18650 Li-Ion Power Mini Ups 5v 2a dla kamery CCTV
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
HKIVI DC 1A/2A Prąd wyjściowy 5V UPS prądu stałego do ciągłego monitorowania kamer CCTV
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Produkt: | UPS HKIVI do routera Wi-Fi DC mini zwiększa moc wyjściową baterii o dużej pojemności |
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
Mini UPS DC Wyjście 5v Router UPS z akumulatorem litowym 5VDC/9VDC/12VDC
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Zastosowanie: | Router, modem, kamera CCTV, sieć |
52W moc wyjściowa 5V UPS dla routera Kamera CCTV 8000mah-20000mah
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Moc wyjściowa (maks.): | 52W 26W |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
DC UPS Duża pojemność Mini Ups 8800mah Z mocą wyjściową 52W 26W
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Produkt: | UPS HKIVI do routera Wi-Fi DC mini zwiększa moc wyjściową baterii o dużej pojemności |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
Mini zasilacz prądu stałego 8800mah dla DVR i kamer
| Nazwa produktu: | UPS HKIVI do routera Wi-Fi DC mini zwiększa moc wyjściową baterii o dużej pojemności |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Wymiary: | 190*122*33mm |


