Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
Mini UPS DC 8800mah 14000mah Smart Mini UPS dla routerów i modemów przenośnych
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
8000-20000mah Mini UPS dla modemu i routera OEM ODM
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Nazwa mocy wyjściowej produktu: | Mini-upy Poe o mocy 26 W |
| Często zadawane pytania: | The brand of this product is HKIVI. Marka tego produktu to HKIVI. The model numbers |
Przenośny DC Mini UPS dla routerów Wi-Fi Smart Mini UPS Backup baterii Multi Output Online
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Mini UPS prądu stałego dla routerów Wi-Fi Smart Mini UPS z zasilaczem POE
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
Ochrona przed zwarciem Smart Mini UPS dla routera Wi-Fi 9v 12v Smart Mini DC Ups
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
Mini Poe Ups 5V 12V 19V Smart Mini UPS Do Wi-Fi Router Kamery
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Często zadawane pytania: | The brand of this product is HKIVI. Marka tego produktu to HKIVI. The model numbers |
Mini UPS zasilanie zapasowe UPS zasilanie z bateriami litowymi dla routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Syczuan, Chiny |
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
10000mah DC Mini Ups Poe 9v 12v Mini UPS dla modemów i routerów
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
MINI UPS Single Output Oferta 12V 2A UPS Zasilanie dla WiFi Router Kamery
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Moc wyjściowa: | 52 W |
Mini UPS prądu stałego dla routerów Wi-Fi UPS Zasilanie 5V 9V 12V POE Akumulacja
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy |
| Ochrona: | zwarcie |


