Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
18W Mini Poe Ups Mini DC Ups Zasilanie dla modemu IP Kamera CCTV
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | Mini-upy Poe o mocy 26 W |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV ip, router, przełącznik, POE |
18W 36W Mini Poe Ups Przenośne Mini DC Ups Do Routera Wi-Fi Prąd wyjściowy 1A/2A
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Rodzaj: | Online |
| Gwarancja: | 1 rok |
Moc wyjściowa 18W 36W Mini Poe DC Ups Do Ochrony Elektroniki Domowej I Zasiłek
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
Mini UPS POE Wielofunkcyjny Mini DC Ups 10400mah OEM ODM
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV ip, router, przełącznik, POE |
| Często zadawane pytania: | Marka: HKIVI, numery modeli: UPS1018, UPS1036, pochodzenie: Chiny, minimalna ilość zamówienia: 20 ze |
HKIVI 10400 Mah Mini Portable Ups Mini DC UPS For Modem IP CCTV Camera
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Rodzaj: | Online |
| Waga: | 0,4 kg |
Kompaktowy mini UPS DC na linii mini UPS 5V 9V 12V UPS do awaryjnego zasilania
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
8000MAH-10400MAH Pojemność baterii Przenośny mini UPS DC dla POE obsługiwanego przez router
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Kluczowe słowa: | Mini UPS POE, Mini UPS do routera Wi-Fi 9V, Mini UPS do modemu i routera |
Port POE DC 10400mah Mini Przenośny Podzespoł zasilania 12v
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Port POE DC 10400mah Mini Dc Ups Do Routera Wi-Fi 12v Zasilanie |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |
Obsługa przełącznika Mini Dc Ups 12 V dla routera WiFi 8800 mAh Zasilanie awaryjne z baterii
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Obsługa przełącznika Mini Dc Ups 12 V dla routera WiFi 8800 mAh Zasilanie awaryjne z baterii |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |
Napięcie wejściowe 110 V 220 V Mini Dc Ups 8800 mah Bateria litowa 5 V 9 V 12 V
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Napięcie wejściowe 110 V 220 V Mini Dc Ups 8800 mah Bateria litowa 5 V 9 V 12 V |
| Zarządzanie i monitorowanie: | Dalsze monitorowanie i konfiguracja za pośrednictwem połączenia Ethernet, USB lub bezprzewodowego |


