Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
Zasilacz Mini Dc Ups o mocy 36 W do routera Wi-Fi 8800 mah 10400 mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Zasilacz Mini Dc Ups o mocy 36 W do routera Wi-Fi 8800 mah 10400 mah |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |
Wybrane porty PoE Mini Online Ups dla routera i anteny WiFi
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Niezawodność produktu: | Standardy certyfikacji, żywotność i polityka konserwacji |
| Czas wykonywania kopii zapasowej: | Pojemność baterii zapewniająca wystarczający czas podtrzymania |
220v 110v wejście Smart Mini Ups akumulator 10000mah z portem Poe 24v 15v
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Zalety wydłużania żywotności baterii: | Nadaje się do zastosowań takich jak sprzęt sieciowy, serwery, sterowanie przemysłowe, automatyka bud |
18w/36w Moc wyjściowa 8800mah Małe urządzenia dla routerów i modemów
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
Zasilacze bezprzerwowe Inteligentny minirouter z wejściem 220 V 110 V
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
Obwód ładowania i zasilacz 9 V dla routera i modemu Lto Battery Bank
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
| Waga: | 0,35 kg |
Nieprzerwane zasilanie 9V Wi-Fi Router 10400mah z portem Poe
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mAh/10400 mAh |
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W/36 W |
Poe 10400mah Mini Dc Ups For Router Stabilne zasilanie bateria Backup 220v 110v
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mAh/10400 mAh |
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W/36 W |
Mini UPS DC 12v 9v 0.6a Router UPS dla modemu zasilacza 10000mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W/36 W |
| napięcie wejściowe: | 220V 110V |
8800mah / 10400mah Pojemność baterii Home Router Ups dla modemów i routerów
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Ilość/pojemność baterii: | 2200 mAh*4 (bateria litowa 2200 mAh) LUB 2000 mAh*4 (LiFePO4) (wybrano 1800-2600 mAh) |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |


