Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
2000mAh*4 LiFePO4 Mini Ups do zasilania routerów i anten Wi-Fi
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, łatwy do przenoszenia, duża pojemność, multipleksowane wyjście, silna k |
Zapewnienie zasilania Mini Komputer Ups dla Routera i Wi-Fi Antenny 8800mah 10400mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Ilość/pojemność baterii: | 2200 mAh*4 (bateria litowa 2200 mAh) LUB 2000 mAh*4 (LiFePO4) (wybrano 1800-2600 mAh) |
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W/36 W |
19v Router UPS 10400mah 8800mah Small Ups For Home Modem Kamera CCTV IP
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Rodzaj: | 18w 36w Backup Power Mini Ups 9v dla Routera i Modemu 10400mah 8800mah |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
Zasilanie zapasowe 10000mah 8000mah Mini Ups Dla routerów Wi-Fi i modemów domowych
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Scenariusze aplikacji: | Router Mini UPS: zwykłe środowiska biurowe lub małe sieciowe pomieszczenia komputerowe, Server UPS: |
Wejście 85-265Vac/50-60Hz Mini Ups Dla Routera Wi-Fi 10000mah 20000mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Zastosowanie: | Modem, kamera telewizji przemysłowej ip, router, przełącznik, poe, sieć |
Mini Ups Bateria do Routera Wi-Fi 20000mah z baterią LiFePO4
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
Zapewnienie zasilania 8800mah 10400 Mah Mini Przenośne Ups Wpięcie 220V 110V
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| napięcie wejściowe: | 220V 110V |
8000-12000mah Mini Ups 19V Router Ups Ochrona przed zwarciem
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8000-12000 mah |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
DC1018P Mini Ups 20000mah Dla Routera I Antenny WiFi 18W 36W
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, łatwy do przenoszenia, duża pojemność, multipleksowane wyjście, silna k |
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
18W 36W Przenośny Mini UPS 12V DC 8800mah-10400mah Dla małych urządzeń
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Waga: | 0,4 kg |


