Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
1A-2A Mini UPS Backup baterii Mini DC UPS Do Wi-Fi Router Kamera Modem CCTV
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 26w-52w |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność, Multipleksowane wyjście, Wysoka |
Mini UPS Zasilanie 14000mah Mini DC UPS Wyjście POE15V/24V Małe UPS do domu
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Zakres wilgotności: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Zakres prądu wyjściowego: | 1A-2A |
26w 52w 10400mah 14000mah Mini UPS 12V 5V 9V Ups dla routerów i modemów
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność, Multipleksowane wyjście, Wysoka |
| Obsługiwany zakres temperatur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Przenośny mini UPS DC 26w 52w 5V 9V 12V 24V Wyjście zasilacz awaryjny UPS
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Kolor: | czarny |
18W Mini UPS Użytkownik Wymienne 9V DC Ups dla nieprzerwanego zasilania
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | DC Mini Ups 10400 mAh 8800 mAh Ups dla routera Wi-Fi i modemu 18 W |
| Waga: | 0,4 kg |
2200mAh*4 Bateria litowa Router Wi-Fi Ups 9v dla POE Z pojemnością 10400mAh
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -10℃-40℃ |
| Obszary zastosowania: | Telekomunikacja, automatyka przemysłowa, bezpieczeństwo i nadzór, transport, technologie informacyjn |
Mini UPS DC 18W 9v Wi-Fi Router UPS z zasilaczem wyjściowym POE
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1~8A |
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah 10400 mah |
110v 220v Wpięcie prądu stałego Mini Ups z POE i pojemnością akumulatora 10400mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah 10400 mah |
| Kluczowe cechy: | Kompaktowa i lekka konstrukcja, automatyczne przełączanie na zasilanie akumulatorowe, zabezpieczenie |
DC Mini Ups 8800mah 9V Router Ups dla routera Wi-Fi Prąd wyjściowy 1A 2A
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Kluczowe cechy: | Kompaktowa i lekka konstrukcja, automatyczne przełączanie na zasilanie akumulatorowe, zabezpieczenie |
| Ogólne zastosowania: | Komputery osobiste, monitory i sprzęt sieciowy dla domów i małych biur, systemy bezpieczeństwa, term |
Zasilacz Mini Ups 110 V 220 V Dc Ups 10400 mAh Bateria litowa 18 W 36 W Wyjście
| Nazwa produktu Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Ogólne zastosowania: | Komputery osobiste, monitory i sprzęt sieciowy dla domów i małych biur, systemy bezpieczeństwa, term |
| Rodzaj produktu: | Zasilacz Mini Ups 110 V 220 V Dc Ups 10400 mAh Bateria litowa 18 W 36 W Wyjście |


