Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
MINI UPS Single Output Oferta 12V 2A UPS Zasilanie dla WiFi Router Kamery
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Moc wyjściowa: | 52 W |
Mini UPS prądu stałego dla routerów Wi-Fi UPS Zasilanie 5V 9V 12V POE Akumulacja
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy |
| Ochrona: | zwarcie |
Mini UPS Backup 1A 2A UPS zasilacz DC 5V 9V 12V nieprzerwany zasilacz
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
Pojemnik UPS DC z POE 8800mAh 10400mAh UPS Internet Bateria Mini UPS Do Routera Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
Mini UPS 5v 9v 12v Wyjście 1a 2a UPS Internetowy Pojemność baterii 2600mAh*4
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność baterii 2: | Wyrobek o pojemności: |
Mały router zapasowy z akumulatorem UPS Internet 85-265Vac/50-60Hz Napięcie wejściowe 26W 52W
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Pojemność baterii 2: | Wyrobek o pojemności: |
26W 52W Wyjście Mini Wi-Fi Router UPS Internet Do zasilania 5V/9V/12V DC
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| parametry techniczne: | MiniUPS 12V |
| Wnioski: | Zasilacz zapasowy do routera Wi-Fi |
HKIVI Mały rozmiar 0,4 kg UPS Internet Mini Ups Do ochrony przed zwarciem kamer CCTV
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| Ochrona: | zwarcie |
| Waga: | 0,4 kg |
Zasilanie prądem stałym UPS 20000mah MINI Ups 12V POE Wyjście dla routerów WiFi z baterią litową
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
2600mAh*4 Pojemność akumulatora Modem UPS Internet 12V Z mocą wyjściową 52W
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| Pojemność baterii 2: | Wyrobek o pojemności: |
| Dodatkowe funkcje: | Użyj go podczas ładowania, Łatwe w noszeniu, Duża pojemność 8000-20000mAh, Wydatki wielokrotne, Mocn |


