Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
1000VA 1500VA 2000VA 3000VA zasilacz UPS z wbudowanym tłumieniem napięć
| Regulacja napięcia: | Wyposażony w automatyczną regulację napięcia (AVR) |
|---|---|
| Efektywności energetycznej: | Zaawansowane jednostki UPS zawierają operację w trybie ekologicznym |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
Zaawansowane zasilanie UPS z czystą falą sinusową 3000va
| Czas działania skalowalnej baterii: | Wiele systemów UPS obsługuje zewnętrzne zestawy baterii |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 1000 1500 2000 3000VA W Online UPS Regulator zasilaczy do sprzętu medycznego |
| Telemonitorowanie i zarządzanie: | Zintegrowane porty komunikacyjne umożliwiają monitorowanie w czasie rzeczywistym |
DC 60w 17600-41600mah UPS Zasilanie zapasowe dla laptopa i routera Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Rodzaj: | Zasilacz UPS prądu stałego |
| Moc wyjściowa: | 60 W |
8000mah-20000mah Mini UPS Dla Routera Wi-Fi Mini UPS 12V Kompatybilne Stabilne zasilanie
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
DC Poe UPS 12V 2A Mini UPS z siecią 14000mah 20000mah Router WIFI
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
26W moc wyjściowa 12V 2A mini UPS z zasilaniem 20000mah
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| Moc wyjściowa: | 52W 26W 36W 18W |
8000-20000mah Mini UPS DC 12v dla routerów Wi-Fi z portem Poe
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zastosowanie: | Router, modem, kamera CCTV, sieć |
| Produkt: | UPS DC z portem Poe 12 V Modem Ups Napięcie wejściowe 85–265 V AC/50–60 Hz |
12 Volt Mini Ups Dla Routera Wi-Fi 8000-10400mah Wyjściowe napięcie 5V 9V 12V
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 8000-10400mah |
| Wymiary: | 190*122*33mm |
Mini UPS DC 12v Wi-Fi Router 14000mah Zastosowany do Modemu Kamery CCTV
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Wymiary: | 190*122*33mm |
| Pojemność akumulatora: | 14000 mAh |
Akumulatory Li-ion typu DC 1A/2A Sieciowe 12 Volt Router Ups 18650
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |


