Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
HKIVI Mini Ups Router Portable Ups For Wifi Router Prąd wyjściowy 1-8A
| Waga: | 0,35 kg |
|---|---|
| Ochrona przed przepięciami: | Upewnij się, że Mini UPS zapewnia odpowiednią ochronę przed przesileniami dla podłączonego routera W |
| Prąd wyjściowy: | 1-8A |
IP CCTV Mini DC Ups For Wifi Router Mini UPS 220v 8800mAh-10400mah Wybrane
| Zastosowanie: | modem, kamera telewizji przemysłowej ip, router, przełącznik, poe, sieć |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 220 V |
| Monitorowanie i alerty: | Some Mini UPS units offer network management features to monitor status remotely. Niektóre |
POE15V/24V Mini Wi-Fi UPS dla routerów i modemów Pojemność baterii 8800mah
| Pojemność akumulatora: | 8800 mAh |
|---|---|
| Wymiary: | 14,9 cm * 5,1 cm * 4,8 cm |
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
Akumulacja 8800mah Kompaktny Wi-Fi UPS Router Dla Wi-Fi Router 0.35KG 220V
| Kategoria produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃-45℃ |
| Ochrona przed przepięciami: | Upewnij się, że Mini UPS zapewnia odpowiednią ochronę przed przesileniami dla podłączonego routera W |
Zaaładowalny 48000mah Mini UPS Zasilanie zapasowe dla routera i anteny Wi-Fi
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Rodzaj: | Mini przenośny zasilacz UPS o pojemności 48000 mAh do routera i anteny Wi-Fi |
| Moc wyjściowa: | 60 W |
Mini przenośny zasilacz UPS o pojemności 48000 mAh do routera i anteny Wi-Fi
| Prąd wyjściowy: | 1~8A |
|---|---|
| Wyjście 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Nazwa produktu: | Mini przenośny zasilacz UPS o pojemności 48000 mAh do routera i anteny Wi-Fi |
UPS Power Backup Mini Poe 60w DC UPS dla systemów energii odnawialnej
| Moc wyjściowa: | 60 W |
|---|---|
| Aplikacja: | modem, kamera telewizji przemysłowej ip, router, przełącznik, poe, sieć |
| Ilość/pojemność baterii: | 18650/21700/32700 4-8 szt. 8800 mAh--48000 mah wybrane |
HKIVI 18w Bateria zapasowa UPS Zasilacz do routera Wi-Fi 9V 12V 5V USB
| Nazwa produktu: | HKIVI 18w Bateria zapasowa UPS Zasilacz do routera Wi-Fi 9V 12V 5V USB |
|---|---|
| Wsparcie i usługi: | Zdalne monitorowanie i zarządzanie, Usługi wymiany baterii, Aktualizacje i aktualizacje oprogramowan |
| Waga: | 0,4 kg |
12V 10400mah Mini UPS Zasilanie 18W 36W Mini UPS Poe Do Wi-Fi Router UPS
| Nazwa produktu: | Poe Mini Ups 10400 mah 8800 mah 18 W Zasilacz UPS Małe UPSy do domu |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Wymiary: | 190*122*33mm |
Zasilacz Mini UPS 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Zasilanie awaryjne
| Nazwa produktu: | Zasilacz Mini UPS 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Zasilanie awaryjne |
|---|---|
| Ochrona: | Nadprądowe |
| Wsparcie i usługi: | Zdalne monitorowanie i zarządzanie, Usługi wymiany baterii, Aktualizacje i aktualizacje oprogramowan |


