Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
Moc 18w Mini UPS Router Wi-Fi z Poe 8000mah 8800mah 14000mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
Mini UPS 5V 24V UPS Zasilanie zapasowe dla routerów Wi-Fi i modemów 12000mah 20000mah
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Władza: | 60 W |
Mini UPS 60 W 5 V 9 V 12 V Kompaktowy UPS Zasilanie awaryjne z baterii dla biur domowych
| Nazwa produktu: | Mini UPS 60 W 5 V 9 V 12 V Kompaktowy UPS Zasilanie awaryjne z baterii dla biur domowych |
|---|---|
| Wnioski: | Biura domowe, Małe firmy, Kafejki internetowe, Biblioteki publiczne, Imprezy plenerowe, Odległe loka |
| Kategoria produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
8000-20000mah Pojemność baterii Zakres zasilacza UPS Zasilanie zapasowe dla routerów 1A/2A Prąd wyjściowy
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 12000 mah 20000 mah |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
Nieprzerwane zasilanie UPS Zasilanie zapasowe 12000mah 20000mah 60W UPS Do routerów Wi-Fi i modemów
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Marka: | HKIVI |
| Kolor: | czarny |
20000 mah Czarny zasilacz awaryjny UPS POE 15 V/24 V Mini UPS do routera Wi-Fi 9 V
| Nazwa produktu: | 20000 mah Czarny zasilacz awaryjny UPS POE 15 V/24 V Mini UPS do routera Wi-Fi 9 V |
|---|---|
| Kategoria produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
Pojemność akumulatora 20000mah Mini UPS prądu stałego dla routera
| Marka: | HKIVI |
|---|---|
| Władza: | 60 W |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
Mini Portable Ups DC Smart Mini Ups 60w 20800mah
| Nazwa produktu: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Mały Rozmiar 10400mah 18w |
|---|---|
| Wnioski: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Pakowanie i wysyłka: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
HKIVI 8000mah 8800mah 14000mah 20800mah Smart Mini Ups 60W Na laptop i router Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Wnioski: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Marka: | HKIVI |
Zastosowany Smart Mini UPS 5VDC 9VDC 12VDC POE15V I POE24V
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Dostępne warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
| Kategoria produktu: | Inteligentny miniUPS |


