Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
8800mah 1040mah Pojemność akumulatora 5v 9v 12v zasilacz UPS zasilacz DC UPS dla modemu WiFi
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| Moc wyjściowa: | Mini-upy Poe o mocy 18 W |
12V zasilacz UPS 18W 10400mah 36w 12000mah Mini Ups 5V USB 12V Outout Poe UPS
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Mały Dom Mini UPS DC 12V Z Portem Poe USB 5V / 9V / 12V / 24V Wyjścia do routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Cechy: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
Modem UPS Zasilanie 1A/2A Prąd wyjściowy 5V 9V 12V UPS stały z Poe 18w 36w
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV ip, router, przełącznik, POE |
| Cechy: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
18W Mini Poe Ups DC 10400 Dla Routera Łatwe w Noszeniu I Stabilne Zasilanie 5v 9v 12v
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | Mini-upy Poe o mocy 18 W |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
Małe zasilacze UPS różna pojemność 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Nazwa produktu: | Zasilacz UPS |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Wsparcie i usługi: | Zdalne monitorowanie i zarządzanie, Usługi wymiany baterii, Aktualizacje i aktualizacje oprogramowan |
Moc wyjściowa 18W 36W Mini Poe Ups Zasilanie dla kompatybilności modemów routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Gwarancja: | 1 rok |
Mini UPS 12V Wyjście 12v 2a Przenośny Internet 5200mah Zasilanie dla Routera Wi-Fi
| Produkt przyszedł: | Internet UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
Długotrwały UPS DC Internet z adapterem DC 12V 2A Mini Ups dla routerów
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 5200 mAh |
| Moc wyjściowa: | 24 W |
DC Mini Ups 5200mAh Bateria litowa Mini Ups 12v 2a Router Wi-Fi Ups
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje: | Używaj go podczas ładowania, łatwy do przenoszenia, duża pojemność pamięci masowej 8000-20000 mAh, m |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A/3A |


