Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ ups ] mecz 348 produkty.
Nieprzerwany zasilacz prądu DC Smart Mini Ups With Poe Port Mini Ups For Wifi Router 8000-20000mah
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Rodzaj: | mini-up dla routera wifi |
| Moc wyjściowa: | 26-65 W |
Moc wyjściowa 26W/52W 12v Mini UPS dla routerów o dużej pojemności przechowywania 8000-20000mAh
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Moc wyjściowa (maks.): | 26 W/52 W |
| Kompaktowa konstrukcja: | Mały i przenośny, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań i jest łatwy w instalacji |
DC 5V 9V 12V Mini DC Poe UPS 26w 52w 10400mah 14000mah 20000mah Router Mini Ups
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Rodzaj: | mini-up dla routera wifi |
| Moc wyjściowa: | 26w |
DC Poe Mini UPS 5v 9v 12v Mała bateria zapasowa do domowej kamery CCTV Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
Przekaz prądu stałego UPS 8800mah Mini UPS Wyjście 5VDC/9VDC/12VDC POE15V/24V
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Rodzaj: | DC Mini Ups 10400 mAh 8800 mAh Ups dla routera Wi-Fi i modemu 18 W |
| Moc wyjściowa: | 18 W |
Przenośny Mini UPS do routera Wi-Fi Mini DC UPS 5 V 9 V 12 V Bateria zapasowa
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Ochrona: | Nadprądowe |
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Nieprzerwane zasilanie Dc Mini Ups dla Routera Wi-Fi i Antenny 10400mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W |
| napięcie wejściowe: | 110V 220V |
Bateria zapasowa 10400 mah Mini Ups 12 V do zasilania routera Wi-Fi 36 W
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Rodzaj: | Bateria zapasowa 10400 mah Mini Ups 12 V do zasilania routera Wi-Fi 36 W |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
18w/36w Prąd wyjściowy Mini Ups 5v 9v 12v Dla routera Wi-Fi 1-8A Prąd wyjściowy
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | Modem, kamera telewizji przemysłowej ip, router, przełącznik, poe, sieć |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
DC1018P 18w/36w Smart Small Ups dla routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Rodzaj produktu: | Inteligentne kopie zapasowe Dc1018p dla routera Wi-Fi Utrzymuj bank baterii |


