Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
Modem zasilacz UPS Mini UPS 12V 2A 5V 9V 12V 24V POE Port 18w 36w 12000mah
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV ip, router, przełącznik, POE |
| Cechy: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
POE Mini UPS 12V 2A Nieprzerwany zasilacz Mini Ups 18w 36w 12000mah Max
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Kluczowe słowa: | ups mini, 5v ups, małe ups dla domu, dc ups 10400, mini ups 5v 9v 12v |
Rejestracja i analiza danych Mini UPS 12V T/T Warunki płatności Funkcje zaawansowane
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | Black |
| Weight: | 0.4KG |
Pochodzenie Mini UPS 12V z numerami modelu UPS1026 i UPS1052 Zaawansowane funkcje
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Zasilanie 18W 36W Mini UPS Poe Do Wi-Fi Router UPS
| Nazwa produktu: | 8800mah 10400mah 12000mah Zasilacz Mini UPS 18W 36W Mini UPS Poe |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Wymiary: | 190*122*33mm |
1A/2A mini ups 12v Prąd wyjściowy Nieprzerwany zasilacz dla kamer CCTV i routerów WIFI
| Kategoria produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zastosowanie: | Router, modem, kamera CCTV, sieć |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
Akumulacja 8800mah Smart Mini UPS Do Routera 12v Zasilanie 18W
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Rodzaj: | Zasilacz UPS POE |
| Moc wyjściowa: | 18 W |
DC Poe UPS 14000mah Mini UPS 12V Do Routera Wi-Fi 20000mah Akumulator ładowalny
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwiększa napięcie 12 V dla routera Wi-Fi |
| Moc wyjściowa: | 52 W |
HKIVI Mały rozmiar 0,4 kg UPS Internet Mini Ups Do ochrony przed zwarciem kamer CCTV
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| Ochrona: | zwarcie |
| Waga: | 0,4 kg |
Nieprzerwany zasilacz prądu DC Smart Mini Ups With Poe Port Mini Ups For Wifi Router 8000-20000mah
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Rodzaj: | mini-up dla routera wifi |
| Moc wyjściowa: | 26-65 W |


