Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
Zasilanie prądem stałym UPS 20000mah MINI Ups 12V POE Wyjście dla routerów WiFi z baterią litową
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
85-265Vac/50-60Hz 12V Wi-Fi Router Poe UPS Mini UPS 12V Modem Router Wi-Fi
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Szeroka kompatybilność: | Kompatybilny z różnymi urządzeniami wymagającymi zasilania 12-woltowego, takimi jak routery, modemy, |
DC Poe Mini UPS 5v 9v 12v Mała bateria zapasowa do domowej kamery CCTV Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
Przenośny mini UPS DC 26w 52w 5V 9V 12V 24V Wyjście zasilacz awaryjny UPS
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Kolor: | czarny |
110v 220v Wpięcie prądu stałego Mini Ups z POE i pojemnością akumulatora 10400mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah 10400 mah |
| Kluczowe cechy: | Kompaktowa i lekka konstrukcja, automatyczne przełączanie na zasilanie akumulatorowe, zabezpieczenie |
HKIVI 10400 Mah Mini Portable Ups Mini DC UPS For Modem IP CCTV Camera
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Rodzaj: | Online |
| Waga: | 0,4 kg |
Kompaktowy mini UPS DC na linii mini UPS 5V 9V 12V UPS do awaryjnego zasilania
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
Obsługa przełącznika Mini Dc Ups 12 V dla routera WiFi 8800 mAh Zasilanie awaryjne z baterii
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Obsługa przełącznika Mini Dc Ups 12 V dla routera WiFi 8800 mAh Zasilanie awaryjne z baterii |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |
Napięcie wejściowe 110 V 220 V Mini Dc Ups 8800 mah Bateria litowa 5 V 9 V 12 V
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Napięcie wejściowe 110 V 220 V Mini Dc Ups 8800 mah Bateria litowa 5 V 9 V 12 V |
| Zarządzanie i monitorowanie: | Dalsze monitorowanie i konfiguracja za pośrednictwem połączenia Ethernet, USB lub bezprzewodowego |
Zasilacz Mini Dc Ups o mocy 36 W do routera Wi-Fi 8800 mah 10400 mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Zasilacz Mini Dc Ups o mocy 36 W do routera Wi-Fi 8800 mah 10400 mah |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |


