Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
12V 5V 9V DC MINI UPS 12V 20000mah Dla routerów WIFI Modem Mini UPS
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
MINI UPS 12V Zasilanie UPS 8000MAH 10400MAH 20000MAH Nieprzerwane zasilanie
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
|---|---|
| Waga: | 0,4 kg |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
8000-20000mah Pojemność baterii Mini UPS 12V Bezpłatna standardowa dostawa w Stanach Zjednoczonych Mini UPS Backup baterii
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Product Packaging: | Mini UPS 12V device, Power Adapter, USB Cable, User Manual |
DC Mini UPS 12 V zasilacz awaryjny Dc 5 V 9 V 12 V Ups 20000 mah UPS o większej pojemności
| Nazwa produktu: | DC Mini UPS 12 V zasilacz awaryjny Dc 5 V 9 V 12 V Ups 20000 mah UPS o większej pojemności |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
Mini UPS 12V Nieprzerwany zasilacz prądu stałego wyjście 5v 9v 12v
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Częste pytania: | Marka produktu internetowego UPS to HKIVI. Numer modelu produktu internetowego UPS to UPS12V 2A. Pro |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
Mini UPS 12V UPS1036 I UPS1052 36w 52w 65w 10400mah 20000mah Zasilanie 5v 9v 12v 24v
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Marka: | HKIVI |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
UPS 12 V Potężny router Wi-Fi UPS o pojemności baterii 5600 mAh Dc 5 V 9 V 12 V Mini Ups
| Nazwa produktu: | UPS 12 V Potężny router Wi-Fi UPS o pojemności baterii 5600 mAh Dc 5 V 9 V 12 V Mini Ups |
|---|---|
| Nazwa produktu: | DC Mini UPS 12V zasilacz awaryjny Dc 5v 9v 12v Ups dla routera Wi-Fi 5600mah 10400mah 20000mah |
| Kolor: | czarny |
WIFI Router Modem Mini UPS Dc 5v 9v 12v Nieprzerwane zasilanie 20000mah
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
Mini UPS 36w 52w 65w Moc wyjściowa 8000mah 10400mah 20000mah zasilacz UPS
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
DC 5V 9V 12V UPS z pojemnością baterii 8000-20000mah Mini Ups 12v
| Nazwa produktu: | DC 5V 9V 12V UPS z pojemnością baterii 8000-20000mah Mini Ups 12v |
|---|---|
| Cechy: | Mini UPS do routera Wi-Fi, UPS do routera i modemu, zasilanie bateryjne Mini UPS |
| Kategoria produktu: | MiniUPS 12V |


