Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
8000mah 20000mah Pojemność akumulatora Mini UPS 12V Poe Wsparcie 5v 9v 12v Mini Ups
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV, router, przełącznik, poe |
| Pojemność: | 10400 mah 20000 mah |
MINI UPS 12V 2A 8000MAH 10400MAH 20000MAH Pojemność akumulatora
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Wymiary: | 190*122*33mm |
| Ochrona: | zwarcie |
Mini UPS 12V 2a Czarny 36s 52w 20000mah Duża pojemność Mini Wi-Fi Router Ups Dc 5v 9v 12v 24v
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Wsparcie i usługi: | Modem, kamera CCTV, router, przełącznik, poe |
| Dodatkowe funkcje: | Użyj go podczas ładowania, Łatwe w noszeniu, Duża pojemność 8000-20000mAh, Wydatki wielokrotne, Mocn |
36w 52w DC MINI UPS 12V Bezprzerwane zasilanie 5V 9V 12V AC-DC UPS dla routerów
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Wsparcie i usługi: | Roczna gwarancja |
| Dodatkowe funkcje: | Użyj go podczas ładowania, Łatwe w noszeniu, Duża pojemność 8000-20000mAh, Wydatki wielokrotne, Mocn |
Dostosowanie Mini UPS 3A Prąd wyjściowy 20000mah Pojemność UPS Zasilanie
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem,Kamera CCTV,Router |
| Pojemność baterii 2: | 2600 mah*2 |
20000mah Pojemność Smart Mini UPS Do kamer CCTV Ups Power Bank Dostosowywalny
| Pojemność akumulatora: | 5200 mah-20000 mah |
|---|---|
| Wymiary: | 196*75*35mm |
| Kategoria produktu: | Inteligentny miniUPS |
Akumulator do routerów Wi-Fi Smart Mini UPS 5200mAh Akumulator litowy
| Nazwa produktu: | 20000mAh Smart Mini UPS Do Routera Wi-Fi DC Ups Akumulator 12v |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Funkcja zarządzania siecią, konstrukcja o wysokiej wydajności, interfejs wizualny, rejestracja i ana |
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
Mini Ups dla routerów i modemów Nitro 10400mah 8800mah Mini Ups Poe Port
| Nazwa produktu: | MiniUPS POE |
|---|---|
| Rodzaj: | 18w 36w Mini Ups Poe dla routera Wi-Fi i modemu 10400mah 8800mah |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
Bateria do Wi-Fi Mini UPS 10400mah 8800mah Router Ups Para Router Y Modemy
| Elastyczność instalacji Mini UPS POE: | Zapewnia elastyczność dla urządzeń zgodnych z PoE w miejscach, w których dostęp do gniazdek elektryc |
|---|---|
| Wymiary: | 160*105*33mm |
| Wydajność i żywotność baterii Mini UPS: | Pojemność baterii i czas pracy różnią się w zależności od wymagań zasilania urządzenia i rozmiaru ba |
Power Bank Wi-Fi Mini Ups Dla 12V Wi-Fi Router Smart Ups 20000mah
| Elastyczność instalacji Mini UPS POE: | Zapewnia elastyczność dla urządzeń zgodnych z PoE w miejscach, w których dostęp do gniazdek elektryc |
|---|---|
| Elastyczność instalacji Mini UPS: | Generalnie wymaga, aby każde urządzenie miało dedykowane złącze zasilania, dzięki czemu jest bardzie |
| napięcie wejściowe: | 220 V |


