Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
1A/2A Prąd wyjściowy Mini UPS dla routerów Wi-Fi Pojemność baterii 8000-20000mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Wnioski: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Marka: | HKIVI |
8000mah 20000mah Mini UPS dla domu Mini Router UPS OEM ODM USB 5V 9V 12V
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Nazwa produktu: | Przenośny zasilacz Mini UPS Router Wi-Fi 18w Modem Kamera Cctv 10400mah 2000mah |
Moc 18w Mini UPS Router Wi-Fi z Poe 8000mah 8800mah 14000mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
Typ akumulatora litowo-jonowego Mini Portable UPS Smart Mini Ups For Mobile Devices And Appliances
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Moc wyjściowa: | Mini-upy Poe o mocy 60 W |
Smart Mini UPS 60w Pojemność zasilania Smart Ups Zasilanie dla modemu / kamery CCTV IP
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Numery modeli: | UPSDCP60W |
| Wspierane urządzenia: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
Poe USB 5v 9v 12v Mini UPS 12V Dla Routera Wi-Fi 8800mah 10400mah 12000mah
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18w 36w |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-jonowa |
HKIVI Mini UPS DC12 Volt Ups Zasilanie zapasowe dla urządzeń elektronicznych routerów
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 36w |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-jonowa |
OEM ODM 8800mAh 10400mAh Przenośny Mini Ups 12V UPS Do Routera
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Produkcja: | 12V |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Smart Mini UPS 5V 9V 12V 15V 24V Przenośny Mini UPS DC UPS 12V Do Routera
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -10°C -40°C |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV, router, przełącznik, poe |
26W 52W moc wyjściowa Smart Mini UPS Poe Port 5v 9v 12v 24v zasilacz
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
| Temperatura pracy: | -10°C -40°C |


