Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
12 Volt Mini Ups Dla Routera Wi-Fi 8000-10400mah Wyjściowe napięcie 5V 9V 12V
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 8000-10400mah |
| Wymiary: | 190*122*33mm |
Mini Ups 26w 10400mah 12v DC Mini Ups dla routerów Wi-Fi Nieprzerwane zasilanie
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Waga: | 0,4 kg |
26W wyjście 18650 Li-Ion Power Mini Ups 5v 2a dla kamery CCTV
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
DC UPS Duża pojemność Mini Ups 8800mah Z mocą wyjściową 52W 26W
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Produkt: | UPS HKIVI do routera Wi-Fi DC mini zwiększa moc wyjściową baterii o dużej pojemności |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
8000-20000mah Mini UPS dla modemu i routera OEM ODM
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Nazwa mocy wyjściowej produktu: | Mini-upy Poe o mocy 26 W |
| Często zadawane pytania: | The brand of this product is HKIVI. Marka tego produktu to HKIVI. The model numbers |
Przenośny DC Mini UPS dla routerów Wi-Fi Smart Mini UPS Backup baterii Multi Output Online
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Ochrona przed zwarciem Smart Mini UPS dla routera Wi-Fi 9v 12v Smart Mini DC Ups
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
Mini Poe Ups 5V 12V 19V Smart Mini UPS Do Wi-Fi Router Kamery
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Często zadawane pytania: | The brand of this product is HKIVI. Marka tego produktu to HKIVI. The model numbers |
Zasilanie prądem stałym UPS 20000mah MINI Ups 12V POE Wyjście dla routerów WiFi z baterią litową
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
UPS1026CP UPS1052C Mini UPS 12v Dla Routera Wi-Fi 26w 52w 14000mah 20000mah 5v 9v 12v
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah/10400 mah/14000 mah/20000 mah |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |


