Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
Port POE DC 10400mah Mini Przenośny Podzespoł zasilania 12v
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Port POE DC 10400mah Mini Dc Ups Do Routera Wi-Fi 12v Zasilanie |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |
18W moc wyjściowa Mini DCUps 8800mah Poe dla modemu i wybranych 15v 24v
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 110V 220V |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |
Wybrane porty PoE Mini Online Ups dla routera i anteny WiFi
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Niezawodność produktu: | Standardy certyfikacji, żywotność i polityka konserwacji |
| Czas wykonywania kopii zapasowej: | Pojemność baterii zapewniająca wystarczający czas podtrzymania |
Zasilacze bezprzerwowe Inteligentny minirouter z wejściem 220 V 110 V
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
Mini UPS DC 12v 9v 0.6a Router UPS dla modemu zasilacza 10000mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W/36 W |
| napięcie wejściowe: | 220V 110V |
2000mAh*4 LiFePO4 Mini Ups do zasilania routerów i anten Wi-Fi
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, łatwy do przenoszenia, duża pojemność, multipleksowane wyjście, silna k |
Zapewnienie zasilania Mini Komputer Ups dla Routera i Wi-Fi Antenny 8800mah 10400mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Ilość/pojemność baterii: | 2200 mAh*4 (bateria litowa 2200 mAh) LUB 2000 mAh*4 (LiFePO4) (wybrano 1800-2600 mAh) |
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W/36 W |
Zasilanie zapasowe 10000mah 8000mah Mini Ups Dla routerów Wi-Fi i modemów domowych
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Scenariusze aplikacji: | Router Mini UPS: zwykłe środowiska biurowe lub małe sieciowe pomieszczenia komputerowe, Server UPS: |
Dywersor 18W/36W Mini Bateria Backup 10000mah Wyjście 5VDC / 9VDC / 12VDC
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Ilość/pojemność baterii: | 2200 mAh*4 (bateria litowa 2200 mAh) LUB 2000 mAh*4 (LiFePO4) (wybrano 1800-2600 mAh) |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
Wejście 85-265Vac/50-60Hz Mini Ups Dla Routera Wi-Fi 10000mah 20000mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Zastosowanie: | Modem, kamera telewizji przemysłowej ip, router, przełącznik, poe, sieć |


