Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
0.4KG Czarny Mini UPS 12V z mocą wyjściową 18w Mini Poe Ups
| Battery Capacity Range: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Packing and Shipping: | Secure packaging in a sturdy cardboard box, shipping handled by a reliable courier service, shipping within 1-2 business days, tracking number provided, shipping costs calculated at checkout based on location and preferred method |
| Color: | Black |
Dom Mini POE UPS 12V 2A Litowe baterie DC UPS 5V 9V 12V Mini UPS 12V
| Nazwa: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Waga: | 0,4 kg |
OFFLINE Backup 10400mah Akumulator USB 5V DC 9V 12V Wieloprzepustowy Mini Ups 12v 2a
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Transport morski: | Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych, Bezpłatna wysyłka na terenie kontynentalnych Stanów Zjednoczonych |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
Mini UPS 12V 2A 12V 5V 9V DC UPS 10400mah Dla modemu routera WIFI Online UPS Mini UPS 12000mah
| Waga: | 0,4 kg |
|---|---|
| Kategoria produktu: | MiniUPS 12V |
| Transport morski: | Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych, Bezpłatna wysyłka na terenie kontynentalnych Stanów Zjednoczonych |
5V 9V 12V MINI UPS 12V 2A Wi-Fi Router 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Transport morski: | Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych, Bezpłatna wysyłka na terenie kontynentalnych Stanów Zjednoczonych |
| Wnioski: | Zasilacz UPS do modemu, kamery CCTV IP, routera, przełącznika, POE |
Mini Ups Power Bank Ups 5v 9v12v 24v Mini Ups 12v 2a 10400mah 12000mah
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV ip, router, przełącznik, POE |
| Wsparcie techniczne i usługi: | Instalacja, konfiguracja, konfiguracja, rozwiązywanie problemów, aktualizacje oprogramowania sprzęto |
10400 Mah 20000 mah MINIBateria zapasowa Inteligentne Mini Ups 12 V 2 V 36 W 52 W Mini UPS 12 V Router z modemem
| Nazwa produktu: | MINIUPS12V |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Dodatkowe funkcje: | Użyj go podczas ładowania, Łatwe w noszeniu, Duża pojemność 8000-20000mAh, Wydatki wielokrotne, Mocn |
Zasilanie zapasowe MINI UPS 12V dla routerów Wi-Fi MINI UPS 12V 2A 5V 9V wyjście USB
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 0,4 kg |
Mini UPS 12V 2A 36W 52W Wyjściowa moc Router Wi-Fi Zapewnienie zasilania
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Ochrona: | zwarcie |
| Często zadawane pytania: | P: Jaka jest marka tego produktu? Odp.: Marka tego produktu to HKIVI. P: Jakie są modele dostępne dl |
Mini UPS 12v 5v 9v 12v 24v Mini UPS Dc Wyjście Router Wi-Fi Ups 10400mah 20000mah 36w 52w
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Ochrona: | zwarcie |


