Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
Czarny Biały zasilacz UPS 190*122*33mm dla wydajności
| Applications: | Provides A Reliable Backup Power Supply For WiFi Routers For Extended Periods, With Battery Capacities Ranging From 8000mAh To 20000mAh. With An Input Voltage Range Of 85-265Vac/50-60Hz, It Ensures Compatibility With Most Routers. Weighing Merely 0.4KG, It |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Output Power: | 26W Mini Poe Ups |
8800mah 1040mah Pojemność akumulatora 5v 9v 12v zasilacz UPS zasilacz DC UPS dla modemu WiFi
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| Moc wyjściowa: | Mini-upy Poe o mocy 18 W |
20000mah Dc Ups Plug-And-Play Idealny do zasilania wirtualnego
| Wnioski: | mini DC UPS dla routera Wi-Fi 20000mah |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 2A/2,5A/3A |
| Aplikacje 2: | Zasilacz zapasowy do routera Wi-Fi |
Silna kompatybilność urządzeń zasilacz UPS dla domu i biura wspiera kamerę IP CCTV
| Support And Services: | Remote Monitoring And Management, Battery Replacement Services, Software Updates And Upgrades, Firmware Updates And Upgrades, Technical Consultation With Experts, Repair And Maintenance Services |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
POE15V/24V Wyjście Mała bateria zapasowa dla routera / modemu / kamery CCTV IP
| napięcie wejściowe: | 220V 110V |
|---|---|
| Zalety w zastosowaniach routerów: | Zapewnij krótkoterminowe wsparcie w zakresie zasilania awaryjnego, Chroń router przed anomaliami w z |
| Model: | DCL1018C |
Małe źródło zasilania nieprzerwanego 5VDC/9VDC/12VDC PoE15V/24V
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W |
|---|---|
| Model: | DCL1018C |
| Ilość/pojemność baterii: | 18650 2-4 szt. 8800 mAh--10400 mah wybrane |
HKIVI Małe podzespoły dla modemu i routera moc wyjściowa 18W
| Waga: | 0,35 kg |
|---|---|
| Ilość/pojemność baterii: | 18650 2-4 szt. 8800 mAh--10400 mah wybrane |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, łatwy do przenoszenia, duża pojemność, multipleksowane wyjście, silna k |
Modem UPS Wsparcie zasilania Modem Czarny biały Wsparcie i usługi Usługi naprawy i konserwacji
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
|---|---|
| Support: | Modem, Ip CCTV Camera, Router, Diverter, POE |
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
48000mah Pojemność baterii UPS Bezprzerwane zasilanie temperatury pracy 0C-40C Moc wyjściowa 60W
| Wyjście 2: | Prąd stały 5 V/2,4 A |
|---|---|
| Wyjście POE 1: | POE 15 V/1,5 A |
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
Wsparcie Router UPS Zasilanie 0.4KG UPS Bateria Backup 10400mah Dla Routera
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| parametry techniczne: | Pojemność baterii, wymiary, zaawansowane funkcje, zastosowania, moc wyjściowa, waga, miejsce pochodz |
| Pojemność akumulatora: | 8000mAh-10400mAh |


