Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
Czarny Mini DC UPS 7-14 dni roboczych Czas dostawy FAQ z czarnym kolorem
| FAQ: | Brand name is HKIVI, model numbers available are UPS1026 and UPS1052, minimum order quantity is 20 sets, delivery time is 7-14 work days, accepted payment terms are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, and PayPal |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
12v UPS ciągły zasilacz Mini 5v 9v 12v Wydział UPS 20000mah 36w 52w
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Marka: | HKIVI |
Zaawansowane funkcje Równoległe działanie UPS prądu stałego o pojemności magazynowej 20000 mAh
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Temperatura pracy: | -10°C -40°C |
1A Prąd wyjściowy 19V Ups Do sieci routerów 20000mah Pojemność baterii
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 52 W |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
Przenośny Mini Router UPS 12V UPS Router USB 5V 9V 12V UPS zasilacz
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zasilanie awaryjne: | Zapewnia nieprzerwane zasilanie urządzeń wymagających źródła zasilania 12 V podczas przerw w pracy l |
| Używaj go podczas ładowania: | Nie musisz czekać. |
DC1018P 18w/36w Smart Small Ups dla routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
| Rodzaj produktu: | Inteligentne kopie zapasowe Dc1018p dla routera Wi-Fi Utrzymuj bank baterii |
Smart Small Ups Backup 18650 2-4PCS 8800mAh-10400mAh
| Kluczowe czynniki do rozważenia: | Pojemność zasilania, Czas podtrzymania akumulatora, Kształt fali wyjściowej i jakość mocy, Interfejs |
|---|---|
| Kategoria produktu: | Inteligentny miniUPS |
| Model: | DCL1018C |
HKIVI UPS Bezprzerwane zasilanie 26W Mini Poe UPS
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Kategoria produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
Pojemność akumulatora 20000mah Mini UPS prądu stałego dla routera
| Marka: | HKIVI |
|---|---|
| Władza: | 60 W |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
Prąd stały 5v 9v 12v UPS Zasilanie zapasowe UPS 10400mah 20000mah UPS stały
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |


