Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
HKIVI Mini UPS 26w 52w 5v 9v 12v zasilacz UPS dla routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Ochrona: | zwarcie |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
Pojemnik UPS DC z POE 8800mAh 10400mAh UPS Internet Bateria Mini UPS Do Routera Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
Czarny zasilacz UPS DC Mini Ups 18w 10400mah Poe Port Ups Backup 5v 9v 12v
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Numery modeli: | UPSDCL1018P |
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
Mini UPS Bateria zapasowa DC 12V/5A Wyjście 4 dla stabilnego i zasilania
| Waga: | 2,6 kg |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃-40℃ |
| Pojemność akumulatora: | 48000 mAh |
18W moc wyjściowa Mini UPS Długotrwała bateria litowa POE
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Waga: | 0,4 kg |
| Numery modeli: | UPSDCL1018P, UPS1018, UPS1036 |
Długotrwały UPS DC Internet z adapterem DC 12V 2A Mini Ups dla routerów
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 5200 mAh |
| Moc wyjściowa: | 24 W |
Moc wyjściowa 18W 36W Mini Poe Ups Zasilanie dla kompatybilności modemów routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Gwarancja: | 1 rok |
Nieprzerwany zasilacz Mini Ups 8800mah 10400mah USB 5V 9V 12V POE UPS
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Waga: | 0,4 kg |
| parametry techniczne: | Pojemność baterii, wymiary, zaawansowane funkcje, zastosowania, moc wyjściowa, waga, miejsce pochodz |
5v 9v 12v zasilacz UPS Wsparcie domowe Wi-Fi Router Modem I Cctv Mini Dc Ups
| Nazwa produktu: | Zasilanie UPS 5 V 9 V 12 V Wsparcie Domowy modem routera Wi-Fi |
|---|---|
| Numery modeli: | UPS1018, UPS1036 |
| Kolor: | Czarny biały |
Mini UPS prądu stałego dla routerów Wi-Fi Smart Mini UPS z zasilaczem POE
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |


