Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
Przekaz prądu stałego UPS 8800mah Mini UPS Wyjście 5VDC/9VDC/12VDC POE15V/24V
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Rodzaj: | DC Mini Ups 10400 mAh 8800 mAh Ups dla routera Wi-Fi i modemu 18 W |
| Moc wyjściowa: | 18 W |
Bateria zapasowa 10400 mah Mini Ups 12 V do zasilania routera Wi-Fi 36 W
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Rodzaj: | Bateria zapasowa 10400 mah Mini Ups 12 V do zasilania routera Wi-Fi 36 W |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
Mini UPS 5V 24V UPS Zasilanie zapasowe dla routerów Wi-Fi i modemów 12000mah 20000mah
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Władza: | 60 W |
20000 mah Czarny zasilacz awaryjny UPS POE 15 V/24 V Mini UPS do routera Wi-Fi 9 V
| Nazwa produktu: | 20000 mah Czarny zasilacz awaryjny UPS POE 15 V/24 V Mini UPS do routera Wi-Fi 9 V |
|---|---|
| Kategoria produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Zasilanie zapasowe USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Często zadawane pytania: | The brand of this product is HKIVI. Marka tego produktu to HKIVI. The model numbers |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
5v 9v 12v UPS Zasilanie zapasowe DC Mini Ups Do Routera Wi-Fi 8800-20000mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | Mini-upy Poe o mocy 18 W |
| Zakres pojemności baterii: | 8000 mah-20000 mah |
24W UPS 12V 2A 5200mah Mini Ups Do Wi-Fi Router Modem Kamera DC 12V UPS
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 24 W |
| Funkcje ochrony: | Wbudowana ochrona przed przeciążeniami, zwarciami i przeładowaniem |
Mini 12V zasilacz UPS UPS Internet z adapterem AC dla modemu routera 12v 2a
| Nazwa ochrony: | Internet UPS |
|---|---|
| Moc wejściowa: | Zasilacz sieciowy (często dołączony) |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V prądu stałego |
20000mAh Smart Mini UPS Do Routera Wi-Fi DC Ups Akumulator 12v
| Pojemność akumulatora: | 20000 mAh |
|---|---|
| Wnioski: | Inteligentny mini UPS do routera Wi-Fi 20000 mAh |
| Wymiary: | 196*75*35mm |
HKIVI 8800mah-20000mah 5V 9V 12V Mini DC UPS Zbiór zasilania z portami USB Poe
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |


