Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
8000-20000mah Mini UPS 12V Wsparcie techniczne i regularna konserwacja dla wydajności
| Packing and Shipping: | Secure packaging in a sturdy cardboard box, shipping handled by a reliable courier service, shipping within 1-2 business days, tracking number provided, shipping costs calculated at checkout based on location and preferred method |
|---|---|
| Product Category: | Mini UPS 12V |
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |
8800mah 10400mah 12000mah Mini Ups 12v 2a USB Power Bank 1a 2a Modem System źródła bez przerwy
| Transport morski: | Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych, Bezpłatna wysyłka na terenie kontynentalnych Stanów Zjednoczonych |
|---|---|
| Często zadawane pytania: | Nazwa marki: HKIVI, numer modelu: DCP-60W, certyfikaty: ISO 9001, RoHS, wyprodukowano w Chinach, min |
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah, 10400 mah, 12000 mah |
Inteligentny mini UPS 5200 mAh do routerów i modemów zwiększa przenośną elektrownię o pojemności 20 000 mAh
| Pojemność akumulatora: | 5200 mah-20000 mah |
|---|---|
| Wnioski: | mini DC UPS dla routera Wi-Fi 20000mah |
| Wymiary: | 196*75*35mm |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Backup Power For Wifi Router
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
Rejestracja i analiza danych Mini UPS 12V T/T Warunki płatności Funkcje zaawansowane
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | Black |
| Weight: | 0.4KG |
Pochodzenie Mini UPS 12V z numerami modelu UPS1026 i UPS1052 Zaawansowane funkcje
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Mini UPS 12V Wi-Fi Router Ups Dc Wyjście 9v 12v USB Port 20000mah Ups
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Kategoria produktu: | zasilanie awaryjne UPS |
Mini UPS 12V Moc wyjściowa 36w 52w 65w 190*122*33mm Zasilanie zapasowe
| Nazwa produktu: | Mini UPS 12 V Moc wyjściowa 36 W 52 W 65 W |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
1A/2A mini ups 12v Prąd wyjściowy Nieprzerwany zasilacz dla kamer CCTV i routerów WIFI
| Kategoria produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zastosowanie: | Router, modem, kamera CCTV, sieć |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
UPS prądu stałego 12v 14000mah 20000mah Mini-Ups dla sieci Wi-Fi Router
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Rodzaj: | Zasilacz prądu stałego |
| Moc wyjściowa: | 26 W/52 W |


