Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
12v 1a Router Ups 10400mah 8800mah Mini DC UPS dla Routera i Modemu 18W
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Rodzaj: | UPS DC 12v 1a |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
Zapewnienie zasilania mini UPS z napędem 8000-48000mah
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Rodzaj: | MiniUPS DC |
| Moc wyjściowa: | 60 W |
10400mah 8800mah Zasilanie rezerwowe Mini DC Ups dla routera i modemu 18w 36w
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Rodzaj: | 10400mah 8800mah Zasilanie rezerwowe Mini DC Ups dla routera i modemu 18w 36w |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Zasilanie awaryjne Pojemność baterii Mini UPS Do routera Wi-Fi 0,4 KG
| Nazwa produktu: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Zasilanie awaryjne Pojemność baterii Mini UPS Do routera Wi-Fi 0,4 KG |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
HKIVI UPS Bezprzerwane zasilanie 26W Mini Poe UPS
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Kategoria produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
Przenośny zasilacz Mini UPS Router Wi-Fi 18w Modem Kamera Cctv 10400mah 2000mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Kategoria produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
Pojemność akumulatora 20000mah Mini UPS prądu stałego dla routera
| Marka: | HKIVI |
|---|---|
| Władza: | 60 W |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
Mini UPS 12V Wyjście 12v 2a Przenośny Internet 5200mah Zasilanie dla Routera Wi-Fi
| Produkt przyszedł: | Internet UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
Wytrzymały akumulator o pojemności 5200 mAh Smart Mini UPS Zasilanie 12V 2A DC UPS
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe lub litowe |
Małe urządzenia 12v 26w 36w 52w 10400mah 20000mah Smart Mini Ups dla kamer CCTV Wifi Router
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Ochrona: | zwarcie |
| Waga: | 0,4 kg |


