Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
12V 10400mah Mini UPS Zasilanie 18W 36W Mini UPS Poe Do Wi-Fi Router UPS
| Nazwa produktu: | Poe Mini Ups 10400 mah 8800 mah 18 W Zasilacz UPS Małe UPSy do domu |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Wymiary: | 190*122*33mm |
Mini UPS 60 W 5 V 9 V 12 V Kompaktowy UPS Zasilanie awaryjne z baterii dla biur domowych
| Nazwa produktu: | Mini UPS 60 W 5 V 9 V 12 V Kompaktowy UPS Zasilanie awaryjne z baterii dla biur domowych |
|---|---|
| Wnioski: | Biura domowe, Małe firmy, Kafejki internetowe, Biblioteki publiczne, Imprezy plenerowe, Odległe loka |
| Kategoria produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
8000-20000mah Pojemność baterii Zakres zasilacza UPS Zasilanie zapasowe dla routerów 1A/2A Prąd wyjściowy
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 12000 mah 20000 mah |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
Zasilanie zapasowe UPS DC 12V Małe Rozmiar 18w 10400mah Mini Ups
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
| Często zadawane pytania: | Nazwa marki to HKIVI, opakowanie produktu zawiera Mini UPS dla urządzenia routera Wi-Fi, zasilacz, k |
HKIVI 10400 Mah Mini Portable Ups Mini DC UPS For Modem IP CCTV Camera
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Rodzaj: | Online |
| Waga: | 0,4 kg |
18w Mini Poe Ups Backup Power Mini Ups For Router Cctv Camera 8800mah 10400mah
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | Mini-upy Poe o mocy 18 W |
| Wsparcie techniczne i usługi: | Całodobowe wsparcie techniczne, instalacja i konfiguracja na miejscu, zdalny monitoring i diagnostyk |
Mini przenośny zasilacz UPS o pojemności 48000 mAh do routera i anteny Wi-Fi
| Prąd wyjściowy: | 1~8A |
|---|---|
| Wyjście 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Nazwa produktu: | Mini przenośny zasilacz UPS o pojemności 48000 mAh do routera i anteny Wi-Fi |
Mini-Ups 24W Wypływ mocy UPS Internet z ładującymi się bateriami litowymi DC 12V dla routerów
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 5200 mAh |
12V zasilacz UPS 18W 10400mah 36w 12000mah Mini Ups 5V USB 12V Outout Poe UPS
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
2.6KG zasilacz UPS z wyjściem 4 DC 12V/5A i pojemnością baterii 48000mah
| Wyjście POE 1: | POE 15 V/1,5 A |
|---|---|
| Wpływ: | 100–240 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| napięcie wejściowe: | 220V 110V |


