Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
Zaaładowalny 48000mah Mini UPS Zasilanie zapasowe dla routera i anteny Wi-Fi
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Rodzaj: | Mini przenośny zasilacz UPS o pojemności 48000 mAh do routera i anteny Wi-Fi |
| Moc wyjściowa: | 60 W |
Długotrwałe zasilanie 36W Mini UPS DC Do WiFi Router Akumulator do domu
| Temperatura pracy: | -10°C -40°C |
|---|---|
| Wymiary: | 196*75*35mm |
| Pojemność produktu: | 20000 mah lub dostosuj |
18w 36w mini UPS POE dla routerów i modemów WiFi 10400mAh 8800mAh Wifi Power Bank
| Wymiary: | 160*105*33mm |
|---|---|
| Zastosowanie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
| Elastyczność instalacji Mini UPS POE: | Zapewnia elastyczność dla urządzeń zgodnych z PoE w miejscach, w których dostęp do gniazdek elektryc |
Mini UPS dla routerów WiFi 10400mah 8800mah Bezprzerwane zasilanie
| Moc wyjściowa Mini UPS POE: | Oferuje funkcję Power over Ethernet (PoE), dostarczając zarówno zasilanie, jak i dane za pośrednictw |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Pojemność zasilania i żywotność baterii Mini UPS POE: | Zwykle ma wyższą moc wyjściową do obsługi urządzeń przez Ethernet, co może mieć wpływ na czas podtrz |
Mini UPS 12V Numer modelu UPS1026 i UPS1052 Nieprzerwana użyteczność Pieniądze Gram Płatności Zadowolenie klienta
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Brand: | HKIVI |
| Output Current: | 1A/2A |
5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Mały Rozmiar 10400mah 18w
| Nazwa produktu: | Zasilanie UPS-a |
|---|---|
| Władza: | 18 W |
| Marka: | HKIVI |
Router i modem Nitro Smart Mini UPS 20000mah do ładowania baterii w domu
| napięcie wejściowe: | 12V |
|---|---|
| Uwagi: | Moc wejściowa (zasilacz) musi być większa niż moc wyjściowa (zalecana jest ładowarka o prądzie 4A lu |
| Moc wyjściowa: | 36w |
36W moc wyjściowa Smart Mini UPS 20000Mah Pawer Bank Para Router
| Wymiary: | 196*75*35mm |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 36w |
| Prąd wyjściowy: | 4A |
Mini UPS 12V z napięciem wejściowym 85-265Vac/50-60Hz i prądem wyjściowym 1A/2A
| Price Negotiable: | Yes |
|---|---|
| Brand: | HKIVI |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel operation, Network management function, ECO mode, High-efficiency design, Visual interface, Data logging and analysis |
5200mAh Mini UPS dla Routera WIFI 10%-90%RH wilgotność i duża pojemność 1A Prąd wyjściowy
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Applications: | Backup Power Supply For Wifi Router |
| Dimensions: | 190*122*33mm |


