Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
1A/2A Prąd wyjściowy Mini UPS Zasilanie zapasowe dla obsługi routerów laptopów
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Waga: | 0,4 kg |
Mini UPS Backup 1A 2A UPS zasilacz DC 5V 9V 12V nieprzerwany zasilacz
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
Mały UPS Do Routera Moc wyjściowa UPS Zasilanie 18w 10400mah 8800mah Mini UPS
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Zabezpieczenie nadprądowe, monitorowanie sieci, stabilne zasilanie, obsługa dwóch urządzeń, bateria |
| Numery modeli: | UPSDCL1018P, UPS1018, |
Mini UPS zasilanie zapasowe UPS zasilanie z bateriami litowymi dla routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Syczuan, Chiny |
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
10000mah DC Mini Ups Poe 9v 12v Mini UPS dla modemów i routerów
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
Mini UPS prądu stałego dla routerów Wi-Fi UPS Zasilanie 5V 9V 12V POE Akumulacja
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy |
| Ochrona: | zwarcie |
Mini UPS 5V 9v 12v nadaje się do modemu Router Kamera 18w 10400mah Z portem Poe
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W |
| Zaawansowane funkcje: | Zabezpieczenie nadprądowe, monitorowanie sieci, stabilne zasilanie, obsługa dwóch urządzeń, bateria |
Czarny zasilacz UPS Pojemność akumulatora 8800mAh-10400mAh Mini Ups Backup
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Wnioski: | Użytek domowy, małe biura, sklepy detaliczne, środowiska komercyjne |
| Zaawansowane funkcje: | Zabezpieczenie nadprądowe, monitorowanie sieci, stabilne zasilanie, obsługa dwóch urządzeń, bateria |
MINI UPS Single Output Oferta 12V 2A UPS Zasilanie dla WiFi Router Kamery
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Moc wyjściowa: | 52 W |
18W Mini UPS Stabilna moc wyjściowa 5v 9v 12v Poe 10400mah
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Waga: | 0,4 kg |
| Dostępne warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram i PayPal |


