Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini ups ] mecz 322 produkty.
Bezprzerwowy zasilacz UPS 12 V do modemu i routera 8000 mah 8800 mah 14000 mah
| Nazwa produktu: | Bezprzerwowy zasilacz UPS 12 V do modemu i routera 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
Stabilny zasilacz UPS 5v 9v 12v wilgotność 10%-90%RH Prąd wyjściowy 1A/2A 18w 36w 8800mah 10400mah 12000mah
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Wyjście: | 5V 9V 12V 24V |
| Wsparcie i usługi: | Zdalne monitorowanie i zarządzanie, Usługi wymiany baterii, Aktualizacje i aktualizacje oprogramowan |
Nieprzerwane zasilanie UPS Zasilanie zapasowe 12000mah 20000mah 60W UPS Do routerów Wi-Fi i modemów
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Marka: | HKIVI |
| Kolor: | czarny |
5V 9V 12V nieprzerwane zasilanie 8000-20000mAh Wielokrotny wyjście
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Waga: | 0,4 kg |
| parametry techniczne: | Pojemność baterii, wymiary, zaawansowane funkcje, zastosowania, moc wyjściowa, waga, miejsce pochodz |
DC 60w 17600-41600mah UPS Zasilanie zapasowe dla laptopa i routera Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Rodzaj: | Zasilacz UPS prądu stałego |
| Moc wyjściowa: | 60 W |
Czarny wysokiej częstotliwości UPS online dla wsparcia technicznego i płynnej instalacji
| Applications: | Data centers, server rooms, healthcare facilities, industrial automation, telecommunications infrastructure, financial institutions, retail environments, home offices, small businesses, educational institutions, entertainment and broadcasting industries, r |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Product Name: | Home 220V Backup External Battery Ups Power Supply 800w 1600w 2400w Online Ups Backup Power |
8000mah-20000mah UPS Zasilanie zapasowe 12v UPS prądu stałego dla 12v WIFI Router Modem 5v 9v12v
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Dostępne warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram i PayPal |
Małe zasilacze UPS różna pojemność 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Nazwa produktu: | Zasilacz UPS |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Wsparcie i usługi: | Zdalne monitorowanie i zarządzanie, Usługi wymiany baterii, Aktualizacje i aktualizacje oprogramowan |
Nieprzerwane źródła zasilania 2400 Wh
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Kompaktowa i modułowa konstrukcja: | Nowoczesne systemy UPS są przeznaczone do wydajności przestrzeni |
| Zastosowanie: | AGD |
2400 Wh energii elektrycznej zasilacz UPS z czystą mocą fal sinus
| Moc wyjściowa (maks.): | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Kategoria produktu: | zasilacz UPS |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |


