Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
DC Mini UPS 12 V zasilacz awaryjny Dc 5 V 9 V 12 V Ups 20000 mah UPS o większej pojemności
| Nazwa produktu: | DC Mini UPS 12 V zasilacz awaryjny Dc 5 V 9 V 12 V Ups 20000 mah UPS o większej pojemności |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
Mini UPS 12V Nieprzerwany zasilacz prądu stałego wyjście 5v 9v 12v
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Częste pytania: | Marka produktu internetowego UPS to HKIVI. Numer modelu produktu internetowego UPS to UPS12V 2A. Pro |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
DC 5V 9V 12V UPS z pojemnością baterii 8000-20000mah Mini Ups 12v
| Nazwa produktu: | DC 5V 9V 12V UPS z pojemnością baterii 8000-20000mah Mini Ups 12v |
|---|---|
| Cechy: | Mini UPS do routera Wi-Fi, UPS do routera i modemu, zasilanie bateryjne Mini UPS |
| Kategoria produktu: | MiniUPS 12V |
18w Mini zasilacz UPS 10400mah Poe Ups 5v 9v 12v 24v wyjście prądu stałego
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Wsparcie i usługi: | Zespół pomocy technicznej dostępny w celu instalacji, rozwiązywania problemów i konserwacji. Oferowa |
| Kolor: | czarny |
8000-20000mah Mini Ups Backup baterii dla routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah-20000 mah |
Mini UPS 5v 9v 12v Wyjście 1a 2a UPS Internetowy Pojemność baterii 2600mAh*4
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność baterii 2: | Wyrobek o pojemności: |
0.4KG Moc wyjściowa 52W Przenośny mini UPS Internet dla przenośnej mocy
| Produkt przyszedł: | Internet UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
8000-10400mah Pojemność akumulatora Mini UPS 12V DC 1A/2A Do Wi-Fi
| Używaj go podczas ładowania: | Nie musisz czekać. |
|---|---|
| Zasilanie awaryjne: | Zapewnia nieprzerwane zasilanie urządzeń wymagających źródła zasilania 12 V podczas przerw w pracy l |
| Wymiary: | 190*122*33mm |
Przenośny Mini Router UPS 12V UPS Router USB 5V 9V 12V UPS zasilacz
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zasilanie awaryjne: | Zapewnia nieprzerwane zasilanie urządzeń wymagających źródła zasilania 12 V podczas przerw w pracy l |
| Używaj go podczas ładowania: | Nie musisz czekać. |
Moc wyjściowa 26W/52W 12v Mini UPS dla routerów o dużej pojemności przechowywania 8000-20000mAh
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Moc wyjściowa (maks.): | 26 W/52 W |
| Kompaktowa konstrukcja: | Mały i przenośny, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań i jest łatwy w instalacji |


