Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
Przenośny Mini UPS do routera Wi-Fi Mini DC UPS 5 V 9 V 12 V Bateria zapasowa
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Ochrona: | Nadprądowe |
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Nieprzerwane zasilanie Dc Mini Ups dla Routera Wi-Fi i Antenny 10400mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W |
| napięcie wejściowe: | 110V 220V |
POE15V/24V Mini DC Poe Ups Do Routera Wi-Fi 5v 9v 12v Akumulator 10400mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Wejście zasilania: | 220V 110V |
| Moc wyjściowa PoE: | 15v 24v |
18w/36w Prąd wyjściowy Mini Ups 5v 9v 12v Dla routera Wi-Fi 1-8A Prąd wyjściowy
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | Modem, kamera telewizji przemysłowej ip, router, przełącznik, poe, sieć |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
Mini Portable Ups DC Smart Mini Ups 60w 20800mah
| Nazwa produktu: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Mały Rozmiar 10400mah 18w |
|---|---|
| Wnioski: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Pakowanie i wysyłka: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
DC Mini Ups 5200mAh Bateria litowa Mini Ups 12v 2a Router Wi-Fi Ups
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje: | Używaj go podczas ładowania, łatwy do przenoszenia, duża pojemność pamięci masowej 8000-20000 mAh, m |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A/3A |
26W 52W moc wyjściowa Smart Mini UPS 8000mah-20000mah 5v 9v 12v 24v Poe UPS
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV, router, przełącznik, poe |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
10400mah UPS Router Wi-Fi Backup 2A Zasilanie bateryjne DC 12V Poe Smart Mini UPS Do Wi-Fi Router Modem Kamera CCTV Dom
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Waga: | 0,4 kg |
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
Mini UPS Wyjście 12v 2a DC Mini UPS Dla Routera Wi-Fi Zasilanie 5200mah
| Produkt przyszedł: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Wsparcie: | Modem,Kamera CCTV,Router |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wi-Fi Router Bms 5v 9v 12v Dc wyjście
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Pojemność: | 10400 mah 20800 mah |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |


