Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
Modem zasilacz UPS Mini UPS 12V 2A 5V 9V 12V 24V POE Port 18w 36w 12000mah
| Nazwa produktu: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV ip, router, przełącznik, POE |
| Cechy: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
POE Mini UPS 12V 2A Nieprzerwany zasilacz Mini Ups 18w 36w 12000mah Max
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Kluczowe słowa: | ups mini, 5v ups, małe ups dla domu, dc ups 10400, mini ups 5v 9v 12v |
8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Zasilanie 18W 36W Mini UPS Poe Do Wi-Fi Router UPS
| Nazwa produktu: | 8800mah 10400mah 12000mah Zasilacz Mini UPS 18W 36W Mini UPS Poe |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Wymiary: | 190*122*33mm |
Akumulacja 8800mah Smart Mini UPS Do Routera 12v Zasilanie 18W
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Rodzaj: | Zasilacz UPS POE |
| Moc wyjściowa: | 18 W |
DC Poe UPS 14000mah Mini UPS 12V Do Routera Wi-Fi 20000mah Akumulator ładowalny
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwiększa napięcie 12 V dla routera Wi-Fi |
| Moc wyjściowa: | 52 W |
Poe Mini Ups 10400 mah 8800 mah 18 W Zasilacz UPS Małe UPSy do domu
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Ochrona: | Nadprądowe |
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
UPS1036 Mini DC UPS 10400mah 12000mah Zasilacz UPS 12V do routera
| Nazwa produktu: | UPS1036 Mini DC UPS 10400mah 12000mah Zasilacz UPS 12V do routera |
|---|---|
| Wymiary: | 190*122*33mm |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV ip, router, przełącznik, POE |
26W 52W Wyjście Mini Wi-Fi Router UPS Internet Do zasilania 5V/9V/12V DC
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| parametry techniczne: | MiniUPS 12V |
| Wnioski: | Zasilacz zapasowy do routera Wi-Fi |
HKIVI Mały rozmiar 0,4 kg UPS Internet Mini Ups Do ochrony przed zwarciem kamer CCTV
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| Ochrona: | zwarcie |
| Waga: | 0,4 kg |
Nieprzerwany zasilacz prądu DC Smart Mini Ups With Poe Port Mini Ups For Wifi Router 8000-20000mah
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Rodzaj: | mini-up dla routera wifi |
| Moc wyjściowa: | 26-65 W |


