Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
18w 36w mini UPS POE dla routerów i modemów WiFi 10400mAh 8800mAh Wifi Power Bank
| Wymiary: | 160*105*33mm |
|---|---|
| Zastosowanie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
| Elastyczność instalacji Mini UPS POE: | Zapewnia elastyczność dla urządzeń zgodnych z PoE w miejscach, w których dostęp do gniazdek elektryc |
Mini UPS dla routerów WiFi 10400mah 8800mah Bezprzerwane zasilanie
| Moc wyjściowa Mini UPS POE: | Oferuje funkcję Power over Ethernet (PoE), dostarczając zarówno zasilanie, jak i dane za pośrednictw |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Pojemność zasilania i żywotność baterii Mini UPS POE: | Zwykle ma wyższą moc wyjściową do obsługi urządzeń przez Ethernet, co może mieć wpływ na czas podtrz |
Mini UPS 12V Numer modelu UPS1026 i UPS1052 Nieprzerwana użyteczność Pieniądze Gram Płatności Zadowolenie klienta
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Brand: | HKIVI |
| Output Current: | 1A/2A |
Mini UPS 12V z napięciem wejściowym 85-265Vac/50-60Hz i prądem wyjściowym 1A/2A
| Price Negotiable: | Yes |
|---|---|
| Brand: | HKIVI |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel operation, Network management function, ECO mode, High-efficiency design, Visual interface, Data logging and analysis |
5200mAh Mini UPS dla Routera WIFI 10%-90%RH wilgotność i duża pojemność 1A Prąd wyjściowy
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Applications: | Backup Power Supply For Wifi Router |
| Dimensions: | 190*122*33mm |
Mini UPS Bateria zapasowa DC 12V/5A Wyjście 4 dla stabilnego i zasilania
| Waga: | 2,6 kg |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃-40℃ |
| Pojemność akumulatora: | 48000 mAh |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Backup Power For Wifi Router
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
Mini zasilacz prądu stałego 8800mah dla DVR i kamer
| Nazwa produktu: | UPS HKIVI do routera Wi-Fi DC mini zwiększa moc wyjściową baterii o dużej pojemności |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Wymiary: | 190*122*33mm |
Port POE DC 10400mah Mini Przenośny Podzespoł zasilania 12v
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Port POE DC 10400mah Mini Dc Ups Do Routera Wi-Fi 12v Zasilanie |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |
18W moc wyjściowa Mini DCUps 8800mah Poe dla modemu i wybranych 15v 24v
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 110V 220V |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |


