Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
DC 5V 9V 12V Mini DC Poe UPS 26w 52w 10400mah 14000mah 20000mah Router Mini Ups
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Rodzaj: | mini-up dla routera wifi |
| Moc wyjściowa: | 26w |
Zasilacz Mini UPS 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Zasilanie awaryjne
| Nazwa produktu: | Zasilacz Mini UPS 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Zasilanie awaryjne |
|---|---|
| Ochrona: | Nadprądowe |
| Wsparcie i usługi: | Zdalne monitorowanie i zarządzanie, Usługi wymiany baterii, Aktualizacje i aktualizacje oprogramowan |
18w Mini Poe Ups Backup Power Mini Ups For Router Cctv Camera 8800mah 10400mah
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | Mini-upy Poe o mocy 18 W |
| Wsparcie techniczne i usługi: | Całodobowe wsparcie techniczne, instalacja i konfiguracja na miejscu, zdalny monitoring i diagnostyk |
DC Mini UPS 12V zasilacz awaryjny Dc 5v 9v 12v Ups dla routera Wi-Fi 5600mah 10400mah 20000mah
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 5600 mAh |
| Moc wyjściowa: | 24 W |
18W Mini Poe Ups DC 10400 Dla Routera Łatwe w Noszeniu I Stabilne Zasilanie 5v 9v 12v
| Nazwa produktu: | zasilacz UPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | Mini-upy Poe o mocy 18 W |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
Mini przenośny zasilacz UPS o pojemności 48000 mAh do routera i anteny Wi-Fi
| Prąd wyjściowy: | 1~8A |
|---|---|
| Wyjście 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Nazwa produktu: | Mini przenośny zasilacz UPS o pojemności 48000 mAh do routera i anteny Wi-Fi |
Mały Dom Mini UPS DC 12V Z Portem Poe USB 5V / 9V / 12V / 24V Wyjścia do routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Cechy: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
Zasilacz UPS 5 V 9 V 12 V DC do zasilacza awaryjnego routera Mini Dc Ups 10400 mah
| Nazwa produktu: | Zasilacz UPS 5 V 9 V 12 V DC do zasilacza awaryjnego routera Mini Dc Ups 10400 mah |
|---|---|
| Cechy: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| Kolor: | Czarny biały |
Moc wyjściowa 18 W Mini Poe UPS Zasilacz 5 V USB 9 V 12 V DC Zwiększenie mocy wyjściowej
| Nazwa produktu: | Moc wyjściowa 18 W Mini Poe UPS Zasilacz 5 V USB 9 V 12 V DC Zwiększenie mocy wyjściowej |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Numery modeli: | UPS1018, UPS1036 |
Ekran LED 8800-10400mah Mini UPS Internet Nieprzerwany zasilacz
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| Rodzaj: | mini-upy sieciowe |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |


