Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
Nieprzerwany zasilacz prądu DC Ups Poe dla routera Wi-Fi DC1018P 10400mah
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W |
| Kluczowe korzyści: | Niedrogie rozwiązanie w zakresie zasilania awaryjnego, Chroni wrażliwą elektronikę, Utrzymuje ciągło |
18W 36W Mini Poe Ups Przenośne Mini DC Ups Do Routera Wi-Fi Prąd wyjściowy 1A/2A
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Rodzaj: | Online |
| Gwarancja: | 1 rok |
Moc wyjściowa 18W 36W Mini Poe DC Ups Do Ochrony Elektroniki Domowej I Zasiłek
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
Kompaktowy mini UPS DC na linii mini UPS 5V 9V 12V UPS do awaryjnego zasilania
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
POE15V/24V Mini DC Poe Ups Do Routera Wi-Fi 5v 9v 12v Akumulator 10400mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Wejście zasilania: | 220V 110V |
| Moc wyjściowa PoE: | 15v 24v |
Obsługa przełącznika Mini Dc Ups 12 V dla routera WiFi 8800 mAh Zasilanie awaryjne z baterii
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Obsługa przełącznika Mini Dc Ups 12 V dla routera WiFi 8800 mAh Zasilanie awaryjne z baterii |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |
Zasilacz Mini Dc Ups o mocy 36 W do routera Wi-Fi 8800 mah 10400 mah
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Zasilacz Mini Dc Ups o mocy 36 W do routera Wi-Fi 8800 mah 10400 mah |
| Ilość/pojemność baterii: | 1800mah--2600mah*4 Wybrane |
18w/36w Moc wyjściowa 8800mah Małe urządzenia dla routerów i modemów
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
Obwód ładowania i zasilacz 9 V dla routera i modemu Lto Battery Bank
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
| Waga: | 0,35 kg |
Nieprzerwane zasilanie 9V Wi-Fi Router 10400mah z portem Poe
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mAh/10400 mAh |
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W/36 W |


