Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
Moc wyjściowa 18W 36W Mini Poe DC Ups Do Ochrony Elektroniki Domowej I Zasiłek
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
8000MAH-10400MAH Pojemność baterii Przenośny mini UPS DC dla POE obsługiwanego przez router
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Kluczowe słowa: | Mini UPS POE, Mini UPS do routera Wi-Fi 9V, Mini UPS do modemu i routera |
POE15V/24V Małe mini UPS DC dla routerów i modemów 14000Mah 2000Mah
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zakres wilgotności: | 10%-90% wilgotności względnej |
18W Mini UPS Użytkownik Wymienne 9V DC Ups dla nieprzerwanego zasilania
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | DC Mini Ups 10400 mAh 8800 mAh Ups dla routera Wi-Fi i modemu 18 W |
| Waga: | 0,4 kg |
Mini UPS dla routerów Wi-Fi i modemów 5VDC/9VDC/12VDC
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Zakres pojemności baterii: | 8000 mah-20000 mah |
| Waga: | 0,4 kg |
Małe zasilacze Backup baterii z wieloma gniazdkami i portami USB 8000mAh 20800mah Mini UPS
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Numery modeli: | UPSDCP60W |
| Wspierane urządzenia: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
Kamera CCTV 12V Przenośna wielowymiarowa bateria zasilanie zapasowe 2600mAh*4 pojemność baterii
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*4 |
|---|---|
| Additional Description: | mini usb ups, portable mini ups for home, portable mini ups for home |
| Output Power: | 24W |
12v UPS ciągły zasilacz Mini 5v 9v 12v Wydział UPS 20000mah 36w 52w
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Marka: | HKIVI |
2600mAh*4 Pojemność akumulatora Modem UPS Internet 12V Z mocą wyjściową 52W
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| Pojemność baterii 2: | Wyrobek o pojemności: |
| Dodatkowe funkcje: | Użyj go podczas ładowania, Łatwe w noszeniu, Duża pojemność 8000-20000mAh, Wydatki wielokrotne, Mocn |
DC Poe UPS 12V 2A Mini UPS z siecią 14000mah 20000mah Router WIFI
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |


