Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
HKIVI 18w Bateria zapasowa UPS Zasilacz do routera Wi-Fi 9V 12V 5V USB
| Nazwa produktu: | HKIVI 18w Bateria zapasowa UPS Zasilacz do routera Wi-Fi 9V 12V 5V USB |
|---|---|
| Wsparcie i usługi: | Zdalne monitorowanie i zarządzanie, Usługi wymiany baterii, Aktualizacje i aktualizacje oprogramowan |
| Waga: | 0,4 kg |
8000MAH-10400MAH Bezprzerwowy zasilacz UPS Mini UPS DC1018P
| Nazwa produktu: | 8000MAH-10400MAH Bezprzerwowy zasilacz UPS Mini UPS DC1018P |
|---|---|
| Cechy: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| Waga: | 0,4 kg |
Akumulacja zapasowa 8800mah 10400mah Mini Ups Zasilanie zapasowe dla modemu i routera Wyjście 5VDC/9VDC/12VDC
| Nazwa produktu: | Bateria zapasowa Mini UPS Zasilanie awaryjne dla wyjścia modemu i routera 5VDC/9VDC/12VDC |
|---|---|
| Często zadawane pytania: | The brand of this product is HKIVI. Marka tego produktu to HKIVI. The model numbers |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
Mały UPS dla domu 8800mah Mini UPS 12V10400mah Backup baterii dla routerów
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Rodzaj: | MiniUPS DC |
| Moc wyjściowa: | 26w |
UPS prądu stałego 26W 20000mah 14000mah Mini UPS Do routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Rodzaj: | Zasilacz UPS 12 V |
| Moc wyjściowa: | 26w |
12V 10400mah Mini UPS Zasilanie 18W 36W Mini UPS Poe Do Wi-Fi Router UPS
| Nazwa produktu: | Poe Mini Ups 10400 mah 8800 mah 18 W Zasilacz UPS Małe UPSy do domu |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Wymiary: | 190*122*33mm |
Mini UPS 60 W 5 V 9 V 12 V Kompaktowy UPS Zasilanie awaryjne z baterii dla biur domowych
| Nazwa produktu: | Mini UPS 60 W 5 V 9 V 12 V Kompaktowy UPS Zasilanie awaryjne z baterii dla biur domowych |
|---|---|
| Wnioski: | Biura domowe, Małe firmy, Kafejki internetowe, Biblioteki publiczne, Imprezy plenerowe, Odległe loka |
| Kategoria produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
8000-20000mah Pojemność baterii Zakres zasilacza UPS Zasilanie zapasowe dla routerów 1A/2A Prąd wyjściowy
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 12000 mah 20000 mah |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
Zasilanie zapasowe UPS DC 12V Małe Rozmiar 18w 10400mah Mini Ups
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
| Często zadawane pytania: | Nazwa marki to HKIVI, opakowanie produktu zawiera Mini UPS dla urządzenia routera Wi-Fi, zasilacz, k |
Mini-Ups 24W Wypływ mocy UPS Internet z ładującymi się bateriami litowymi DC 12V dla routerów
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
| Pojemność akumulatora: | 5200 mAh |


