Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
26W 52W Wyjście Mini Wi-Fi Router UPS Internet Do zasilania 5V/9V/12V DC
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| parametry techniczne: | MiniUPS 12V |
| Wnioski: | Zasilacz zapasowy do routera Wi-Fi |
0.4KG Zasilanie zapasowe UPS Internet 14000mah 20000mah Dla routerów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| parametry techniczne: | MiniUPS 12V |
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
10400mah 8800mah Zasilanie rezerwowe Mini DC Ups dla routera i modemu 18w 36w
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Rodzaj: | 10400mah 8800mah Zasilanie rezerwowe Mini DC Ups dla routera i modemu 18w 36w |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
19v Router UPS 10400mah 8800mah Small Ups For Home Modem Kamera CCTV IP
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Rodzaj: | 18w 36w Backup Power Mini Ups 9v dla Routera i Modemu 10400mah 8800mah |
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
Akumulacja 10400mah Router Wi-Fi 12v dla modemu 18W
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Rodzaj: | Akumulacja 10400mah Router Wi-Fi 12v dla modemu 18W |
| Moc wyjściowa: | 18 W |
Mini 12V zasilacz UPS UPS Internet z adapterem AC dla modemu routera 12v 2a
| Nazwa ochrony: | Internet UPS |
|---|---|
| Moc wejściowa: | Zasilacz sieciowy (często dołączony) |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V prądu stałego |
Mały router zapasowy z akumulatorem UPS Internet 85-265Vac/50-60Hz Napięcie wejściowe 26W 52W
| Nazwa produktu: | Internet UPS |
|---|---|
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
| Pojemność baterii 2: | Wyrobek o pojemności: |
Najlepszy UPS 12v z obsługą i usługami
| Protection: | Overcurrent |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Product Name: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS |
Dostosowany i kompaktowy 196*75*35mm UPS dla routerów 20000mah
| Pojemność akumulatora: | 20000 mAh |
|---|---|
| Uwagi: | Moc wejściowa (zasilacz) musi być większa niż moc wyjściowa (zalecana jest ładowarka o prądzie 4A lu |
| Pojemność baterii 2: | Bateria litowa 2600 mAh |
Nieprzerwane źródła zasilania 2400 Wh
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Kompaktowa i modułowa konstrukcja: | Nowoczesne systemy UPS są przeznaczone do wydajności przestrzeni |
| Zastosowanie: | AGD |


