Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
2400 Wh energii elektrycznej zasilacz UPS z czystą mocą fal sinus
| Moc wyjściowa (maks.): | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Kategoria produktu: | zasilacz UPS |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
Inteligentne ładowanie Żywotność baterii w zasilaczu UPS 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| Ochrona: | Błyskawica |
|---|---|
| Efektywności energetycznej: | Zaawansowane jednostki UPS zawierają operację w trybie ekologicznym |
| Regulacja napięcia: | Wyposażony w automatyczną regulację napięcia (AVR) |
18w Mini UPS dla routerów Wi-Fi Wyjście POE15V/24V 18w 10400mah Zasilanie
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Zastosowanie: | router Wi-Fi, modem, cctv, kamera |
| Kolor: | czarny |
Mini UPS DC Wyjście 5v Router UPS z akumulatorem litowym 5VDC/9VDC/12VDC
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Zastosowanie: | Router, modem, kamera CCTV, sieć |
52W moc wyjściowa 5V UPS dla routera Kamera CCTV 8000mah-20000mah
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Moc wyjściowa (maks.): | 52W 26W |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
POE15V/24V Małe mini UPS DC dla routerów i modemów 14000Mah 2000Mah
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zakres wilgotności: | 10%-90% wilgotności względnej |
POE UPS Mini DC UPS 5v 9v 12v Zakres prądu wyjściowego 1A-2A 10400mah 14000mah 20000mah
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Zakres prądu wyjściowego: | 1A-2A |
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
26w 52w 10400mah 14000mah Mini UPS 12V 5V 9V Ups dla routerów i modemów
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność, Multipleksowane wyjście, Wysoka |
| Obsługiwany zakres temperatur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Przenośny mini UPS DC 26w 52w 5V 9V 12V 24V Wyjście zasilacz awaryjny UPS
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Kolor: | czarny |
18W Mini Poe Ups Mini DC Ups Zasilanie dla modemu IP Kamera CCTV
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | Mini-upy Poe o mocy 26 W |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV ip, router, przełącznik, POE |


