Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
20000mah Dc Ups Plug-And-Play Idealny do zasilania wirtualnego
| Wnioski: | mini DC UPS dla routera Wi-Fi 20000mah |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 2A/2,5A/3A |
| Aplikacje 2: | Zasilacz zapasowy do routera Wi-Fi |
Silna kompatybilność urządzeń zasilacz UPS dla domu i biura wspiera kamerę IP CCTV
| Support And Services: | Remote Monitoring And Management, Battery Replacement Services, Software Updates And Upgrades, Firmware Updates And Upgrades, Technical Consultation With Experts, Repair And Maintenance Services |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
DC 60w 17600-41600mah UPS Zasilanie zapasowe dla laptopa i routera Wi-Fi
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Rodzaj: | Zasilacz UPS prądu stałego |
| Moc wyjściowa: | 60 W |
UPS Power Backup Mini Poe 60w DC UPS dla systemów energii odnawialnej
| Moc wyjściowa: | 60 W |
|---|---|
| Aplikacja: | modem, kamera telewizji przemysłowej ip, router, przełącznik, poe, sieć |
| Ilość/pojemność baterii: | 18650/21700/32700 4-8 szt. 8800 mAh--48000 mah wybrane |
Czarny wysokiej częstotliwości UPS online dla wsparcia technicznego i płynnej instalacji
| Applications: | Data centers, server rooms, healthcare facilities, industrial automation, telecommunications infrastructure, financial institutions, retail environments, home offices, small businesses, educational institutions, entertainment and broadcasting industries, r |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Product Name: | Home 220V Backup External Battery Ups Power Supply 800w 1600w 2400w Online Ups Backup Power |
Projekt ciężkich transformatorów On-line nieprzerwane zasilanie UPS do redukcji hałasu przemysłowego
| High Efficiency Operation: | Achieves high energy efficiency with advanced power conversion technology, reducing operational costs and heat generation |
|---|---|
| Product Category: | UPS Power Supply |
| Product Name: | UPS/ICU/PICU/NICU/RICU For Operating Room Uninterruptible Power Supply Standby Computer Emergency Voltage Stabilization |
Pojemność baterii 20000mah Mini UPS DC dla routerów WiFi 20000mah
| Zaawansowane funkcje: | Funkcja zarządzania siecią, konstrukcja o wysokiej wydajności, interfejs wizualny, rejestracja i ana |
|---|---|
| Kategoria produktu: | Mini UPS-y DC |
| Pojemność baterii 2: | Bateria litowa 2600 mAh |
48000mah Pojemność baterii UPS Bezprzerwane zasilanie temperatury pracy 0C-40C Moc wyjściowa 60W
| Wyjście 2: | Prąd stały 5 V/2,4 A |
|---|---|
| Wyjście POE 1: | POE 15 V/1,5 A |
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
Moc wyjściowa 18 W Mini Poe UPS Zasilacz 5 V USB 9 V 12 V DC Zwiększenie mocy wyjściowej
| Nazwa produktu: | Moc wyjściowa 18 W Mini Poe UPS Zasilacz 5 V USB 9 V 12 V DC Zwiększenie mocy wyjściowej |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Numery modeli: | UPS1018, UPS1036 |
Zasilacz UPS 5 V 9 V 12 V DC do zasilacza awaryjnego routera Mini Dc Ups 10400 mah
| Nazwa produktu: | Zasilacz UPS 5 V 9 V 12 V DC do zasilacza awaryjnego routera Mini Dc Ups 10400 mah |
|---|---|
| Cechy: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
| Kolor: | Czarny biały |


