Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
5v 9v 12v zasilacz UPS Wsparcie domowe Wi-Fi Router Modem I Cctv Mini Dc Ups
| Nazwa produktu: | Zasilanie UPS 5 V 9 V 12 V Wsparcie Domowy modem routera Wi-Fi |
|---|---|
| Numery modeli: | UPS1018, UPS1036 |
| Kolor: | Czarny biały |
Zasilanie awaryjne akumulatora 60W dla domu DC 9V/12V 2A
| Model: | DCP-60W |
|---|---|
| Wyjście 3: | DC 9V (12V) /2A |
| napięcie wejściowe: | 220V 110V |
8000mah-20000mah UPS Zasilanie zapasowe 12v UPS prądu stałego dla 12v WIFI Router Modem 5v 9v12v
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Dostępne warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram i PayPal |
Małe zasilacze UPS różna pojemność 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Nazwa produktu: | Zasilacz UPS |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Wsparcie i usługi: | Zdalne monitorowanie i zarządzanie, Usługi wymiany baterii, Aktualizacje i aktualizacje oprogramowan |
Długotrwałe zasilanie 36W Mini UPS DC Do WiFi Router Akumulator do domu
| Temperatura pracy: | -10°C -40°C |
|---|---|
| Wymiary: | 196*75*35mm |
| Pojemność produktu: | 20000 mah lub dostosuj |
OEM ODM 18W UPS Zasilacz zapasowy do modemu i routera 10400mah 8800mah
| Nazwa produktu: | OEM ODM 18W UPS Zasilacz zapasowy do modemu i routera 10400mah 8800mah |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Pojemność akumulatora: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
8000mah-20000mah Bateria UPS Zasilanie awaryjne dla modemu Wi-Fi i routera Moc wyjściowa 18W
| Nazwa produktu: | 8000mah-20000mah Bateria UPS Zasilanie awaryjne dla modemu Wi-Fi i routera Moc wyjściowa 18W |
|---|---|
| Wnioski: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Marka: | HKIVI |
OEM ODM Małe zasilanie akumulatorowe 100-240V/50-60Hz
| Kategoria produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Wpływ: | 100~240V/50~60Hz |
| Prąd wyjściowy: | 1~8A |
Bezprzerwowy zasilacz UPS 12 V do modemu i routera 8000 mah 8800 mah 14000 mah
| Nazwa produktu: | Bezprzerwowy zasilacz UPS 12 V do modemu i routera 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
Małe źródło zasilania nieprzerwanego 5VDC/9VDC/12VDC PoE15V/24V
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W |
|---|---|
| Model: | DCL1018C |
| Ilość/pojemność baterii: | 18650 2-4 szt. 8800 mAh--10400 mah wybrane |


