Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
Zapewnienie zasilania 8800mah 10400 Mah Mini Przenośne Ups Wpięcie 220V 110V
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| napięcie wejściowe: | 220V 110V |
12 Volt Router Ups Backup Power Mini DC UPS Wpływ napięcia AC 100V-240V Poe UPS
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 2A |
| Napięcie wyjściowe: | prąd stały 12 V |
18w Mini Poe Ups 5V 9 12V Mini DC UPS System dla Router Modem Kamery
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Częste pytania: | Nazwa marki to HKIVI, dostępne numery modeli to UPS1026 i UPS1052, minimalna ilość zamówienia to 20 |
| Cechy: | Minibateria zapasowa do małych urządzeń elektronicznych, zasilacz UPS 12 V do routerów, niewielkie r |
Mini Poe Ups 8800mah 10400mah Mini DC UPS For Router Modem Home Network
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Częste pytania: | Minimalna ilość zamówienia to 20 zestawów, czas dostawy to 7–14 dni roboczych, akceptowane warunki p |
| Cechy: | Minibateria zapasowa do małych urządzeń elektronicznych, zasilacz UPS 12 V do routerów, niewielkie r |
Wysokiej pojemności Mini UPS DC dla sieci domowej 8000mah-10400mah 18w 5v 9v 12v
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| parametry techniczne: | Moc wyjściowa: zasilacze Mini Poe o mocy 18 W |
| Moc produktu: | 18 W |
Akumulatory Li-ion typu DC 1A/2A Sieciowe 12 Volt Router Ups 18650
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Zaawansowane funkcje: | Skalowalność, Praca równoległa, Funkcja zarządzania siecią, Tryb ECO, Konstrukcja o wysokiej wydajno |
10400mah 14000mah DC 12v Wi-Fi Ups dla routerów Wi-Fi Moc wyjściowa 26w 52w
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Zastosowanie: | Router, modem, kamera CCTV, sieć |
| Wilgotność: | 10%-90% wilgotności względnej |
52W nieprzerwany zasilacz prądu stałego 19V Router Ups dla CCTV Wchodzącego napięcia
| Nazwa produktu: | mini-up dla routera wifi |
|---|---|
| Zalety: | Używaj go podczas ładowania, Łatwy do przenoszenia, Duża pojemność 8000-20000 mAh, Wyjście multiplek |
| Moc wyjściowa: | 52 W |
HKIVI DC 1A/2A Prąd wyjściowy 5V UPS prądu stałego do ciągłego monitorowania kamer CCTV
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Produkt: | UPS HKIVI do routera Wi-Fi DC mini zwiększa moc wyjściową baterii o dużej pojemności |
| napięcie wejściowe: | 85–265 V prądu przemiennego/50–60 Hz |
10400mah 8800mah Prąd stały 5V dla routerów i modemów Wi-Fi
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | DC Mini Ups 10400 mAh 8800 mAh Ups dla routera Wi-Fi i modemu 18 W |
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |


