Wszystkie produkty
-
Pojemnik BESS
-
System zwiększający magazynowanie energii
-
zintegrowany system magazynowania energii
-
Pojemnik do przechowywania energii
-
System konwersji mocy
-
Zapewnienie zasilania lądowego samolotów
-
mini-upy
-
MiniUPS 12V
-
mini-up dla routera wifi
-
Mini UPS-y DC
-
Inteligentny miniUPS
-
zasilacz UPS
-
Zasilanie awaryjne UPS
-
Internet UPS
-
BMS-lifepo4
-
Inteligentny BMS
-
BMS 48v
-
wyważacz baterii
-
Ali Antonio Soto VasquezExcelente atención
słowa kluczowe [ mini up ] mecz 322 produkty.
12V UPS dla routerów z Poe 8800mah 10400mah 12000mah
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Wsparcie: | Modem, kamera CCTV IP, router, przełącznik, PoE |
Akumulacja zapasowa 8800mah 10400mah Mini Ups Zasilanie zapasowe dla modemu i routera Wyjście 5VDC/9VDC/12VDC
| Nazwa produktu: | Bateria zapasowa Mini UPS Zasilanie awaryjne dla wyjścia modemu i routera 5VDC/9VDC/12VDC |
|---|---|
| Często zadawane pytania: | The brand of this product is HKIVI. Marka tego produktu to HKIVI. The model numbers |
| Produkcja: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups dla routera Wi-Fi 9V, mini ups dla routera i modemu, mini ups |
8000-20000mah Mały zasilacz UPS Zasilanie zapasowe dla modemu i routera
| Nazwa produktu: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Mały Rozmiar 10400mah 18w |
|---|---|
| Wnioski: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Pakowanie i wysyłka: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Zasilanie zapasowe USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Nazwa produktu: | Zasilanie awaryjne UPS |
|---|---|
| Często zadawane pytania: | The brand of this product is HKIVI. Marka tego produktu to HKIVI. The model numbers |
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
8000-20000mah Mini UPS DC 12v dla routerów Wi-Fi z portem Poe
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Zastosowanie: | Router, modem, kamera CCTV, sieć |
| Produkt: | UPS DC z portem Poe 12 V Modem Ups Napięcie wejściowe 85–265 V AC/50–60 Hz |
UPS1026CP Mini Wi-Fi Router UPS 12V 8000-20000mAh Pojemność magazynowa POE UPS
| Nazwa produktu: | MiniUPS 12V |
|---|---|
| Wskaźniki LED: | Zapewnia wizualne wskazówki dotyczące stanu baterii i warunków zasilania |
| Aplikacja: | Router, modem, kamera CCTV, sieć. |
2200mAh*4 Bateria litowa Router Wi-Fi Ups 9v dla POE Z pojemnością 10400mAh
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -10℃-40℃ |
| Obszary zastosowania: | Telekomunikacja, automatyka przemysłowa, bezpieczeństwo i nadzór, transport, technologie informacyjn |
8000MAH-10400MAH Pojemność baterii Przenośny mini UPS DC dla POE obsługiwanego przez router
| Nazwa produktu: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 1A/2A |
| Kluczowe słowa: | Mini UPS POE, Mini UPS do routera Wi-Fi 9V, Mini UPS do modemu i routera |
Zasilacze bezprzerwowe Inteligentny minirouter z wejściem 220 V 110 V
| Nazwa produktu: | Inteligentny miniUPS |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 18 W/36 W |
| Pojemność akumulatora: | 8800 mah-10400 mah |
Poe 10400mah Mini Dc Ups For Router Stabilne zasilanie bateria Backup 220v 110v
| Nazwa produktu: | mini-upy |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 8800 mAh/10400 mAh |
| Moc wyjściowa (maks.): | 18 W/36 W |


